Technologie » Komputery

Backup gotowy do działania? Poznaj IDPA DP4400 appliance!

Zaproszenie na bezpłatne webinarium w ramach Vtorków Technologicznych

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Światowe koncerny prześcigają się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które mają na celu skuteczne zabezpieczenie naszych danych. O minimalizacji ryzyk i innowacyjnej technologii backup’u opowie Paweł Chruściak z DELL EMC w ramach bezpłatnego cyklu webinariów, realizowanych przez VECTO. Najbliższy Vtorek Technologiczny już 9 października od godz. 11.00.

Vtorki Technologiczne to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez warszawską spółkę wdrożeniową VECTO. Każdy odcinek poświęcony jest różnym zagadnieniom związanym z potrzebami i wyzwaniami informatycznymi, wobec których stają dziś polskie firmy. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie kwestii rozwiązań backup’owych – zarówno dla dużych, jak i średnich i małych przedsiębiorstw. Webinarium poprowadzi Paweł Chruściak z DELL EMC.
„Jednym z podstawowych błędów popełnianych przez polskie firmy jest przekonanie,

że wdrożenie skutecznego backup’u to jednorazowa inwestycja. Tymczasem jest to proces wymagający rozsądnego zaprojektowania, implementacji, a następnie ścisłej kontroli. Porozmawiamy o najczęściej popełnianych błędach we wdrożeniu backupu, zgubnych oszczędnościach i szkodliwych praktykach w projektowaniu infrastruktury backupowej. Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie, które rozwiązania są rekomendowane polskim firmom i dlaczego.” – mówi Jakub Wychowański z zarządu VECTO. 

Udział w webinarium jest bezpłatny, potwierdzony certyfikatem uczestnictwa. Rejestracji można dokonać na stronie: http://vtorektechnologiczny.pl/rejestracja

Opis cyklu:
Vtorek Technologiczny to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO – jednej z najważniejszych spółek wdrożeniowych branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.
Vtorki Technologiczne to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami w kontekście tych zmian VECTO zaprasza właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Szczegóły oraz zapisy archiwalnych webinariów dostępne są pod tym linkiem: http://vtorektechnologiczny.pl .

Więcej informacji również na: www.vecto.pl

VECTORedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »