Rozrywka i wypoczynek » Gry

Bądź jedną z drużyn LEGO Ninjago

Bądź jedną z drużyn LEGO Ninjago
Zobacz więcej zdjęć »
Jasny, odważny i wesoły ninja z kolekcji LEGO stał się sławny nie tak dawno temu, ale niesamowite gry komputerowe już tu są, z nową witryną rozrywkową.

Wkraczając w świat w 2011 roku, odważni plastikowi wojownicy przyciągnęli uwagę nie tylko fanów słynnego zestawu konstruktorów - tysiące chłopców i dziewcząt z niespotykanym entuzjazmem zabierają ze sobą swoją historię i przygody. Popularność Spinjitzu wyszedł ze zwykłego zestawu konstruktorów, a teraz żyją własnym życiem na stronach książek i czasopism, na ekranach kin i popularnych gier komputerowych.

Łatwo dostać się do realistycznego, wiarygodnego i rozrywkowego świata Ninjago - odważnych bohaterów, a ich mądry nauczyciel chętnie spotka się z gośćmi na stronie internetowej www.GryNinjago.com. Brave Cole, Kai, Jay, Zane i zrozpaczona Nya z chęcią zabiorą wszystkich w ekscytujące przygody online.

Gracze, którzy nie boją się martwych ludzi, szkieletów, smoków i węży, mogą brać udział w bitwach z bogeyami i pomagać odważnym ninja w biciu wrogich ataków. Następnie możesz iść prosto do jaskini wroga i spróbować znaleźć cenną super broń, która będzie bardzo przydatna dla bohaterów.

Gracze, którzy nie lubią strzelanek i walk, mogą cieszyć się grami z arkadowym spiskiem, ponieważ wyszukiwanie skarbów w splątanych labiryntach ma kluczowe znaczenie dla pokonania wrogów. Gry - trening szybkości, uwagi i zręczności może być przeprowadzony sam i w towarzystwie przyjaciół, zapraszany przez sieci społecznościowe. Logiczne zajawki, kolorystyka i układanki spodoba się spokojnym i kontemplacyjnym fanom ninja wyglądającym podobnie jak Zane.

Pod okiem mądrego i cierpliwego Sensei Wu każdy może przejść szkolenie online i zostać prawdziwym mistrzem starożytnej mocy wojennej Spinjitzu. Może potrzebujesz więcej niż jednej próby, ale cierpliwość i przemysł przyniosą owoce, zwłaszcza że są one niezbędne dla przyszłych ninja.

Odpowiednie sekcje strony wprowadzą graczy do głównych bohaterów, ich charakter, broń, nawyki. Ninja Kai jest panem elementów ognia i liderem zespołu, ubiera się w czerwone kombinezony i używa ognistego miecza w walce. Bohater jest porywczy i impulsywny, zawsze rozdarty w bitwę, ale chętnie słucha długich instrukcji Mistrza Wu. Przemyślany Zane odnosi się do zupełnie przeciwnego elementu lodu, jego ubrania są lekkie, a bohater używa shurikensów lodowych przeciw wrogom. Spokojny i skromny Cole jest doskonałym towarzyszem, całkowicie oddającym całą swoją siłę w walce z przeciwnikami. Jego żywioł - Ziemia, więc kolory ubrań są ciemne. W walce z przeciwnikami woli nie używać broni, ale walczyć wyłącznie na rękach. Postać szybkiego i rozmownego Jaya odpowiada jego elementowi błyskawicy. Ubrania postaci w niebieskich odcieniach, aw walkach Jay można użyć prawie każdej broni - od nunchaka do aeroklubów.

W międzyczasie możesz słuchać znajomych melodii i piosenek, przechodząc do strony muzycznej. Kolorowe i dynamiczne obrazy lub portrety bohaterów Ninjago są dostępne nie tylko do obejrzenia - możesz je pobrać na komputer lub urządzenie mobilne.

Dostęp do świata Ninjago na stronie www.GryNinjago.com jest dozwolony w dowolnym czasie bez rejestracji i pobierania gier na komputer. Przyjdź, graj, dziel się wrażeniami i polecaj najlepsze gry, zapewniając im dobrą stawkę i rosnącą ocenę. Tutaj możesz poznać nowych znajomych, poznać tajniki umiejętności bohaterów i zostać jednym z uczestników legendarnego zespołu. Nowoczesne gry z kolorową grafiką natychmiast przenoszą gracza do magicznego świata z licznymi misjami, zorientowanymi na logikę, doświadczonymi, szybkimi i dokładnymi. Gry na stronie idealnie pasują zarówno do dorosłych graczy, jak i młodych uczestników konfrontacji. Prosta nawigacja, szczegółowy opis zasad i kontroli, duży wybór wysokiej jakości gier - to tylko niewielka część tego, co przygotowaliśmy dla odwiedzających naszą nową stronę.

O stronie
Jasny świat zestawów konstruktorów LEGO i zestawy Ninjago jest odtwarzany na stronie www.GryNinjago.com i zaprezentuje wiele wrażeń dla młodych i dorosłych fanów produktów firmy. Strona internetowa zapozna Cię z głównymi bohaterami serii Ninjago, wyjaśni ich różnice, osobliwości postaci, używaną broń. Duża kolekcja gier online oferuje przekazywanie interesujących misji w arkadach, walkach i układankach, aby pomóc postaciom w walce z wrogami i potwierdzeniu wysokiego statusu ninja. Przejdź wszystkie poziomy, podziel się doświadczeniem i liczbą zdobytych punktów, komunikuj się w komentarzach i ustal swój wynik oceny dla każdej gry.

Stronie internetowej: http://www.gryninjago.com/
Twitter: https://twitter.com/GryNinjago
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GryNinjago Sp. z o.o.
http://www.gryninjago.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117879 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )