Gospodarka » Żywność

Bajeczny smak serów marki Lactima

Bajeczny smak serów marki Lactima
Zobacz więcej zdjęć »
Wiele mam ma problem z małymi niejadkami. Wybrzydzanie przy stole, brak apetytu czy po prostu zły humor dziecka sprawia, że nawet najpyszniejsze danie zostanie na talerzu. Doskonałym rozwiązaniem jest wprowadzenie do potraw odrobiny fantazji.

Kanapka z Tygryskiem, koreczki z Prosiaczkiem

Linia produktów z postaciami z popularnej bajki została stworzona z myślą o dzieciach, jednak z przyjemnością skusi się na nią także niejeden dorosły. Każdy z bohaterów „Kubusia Puchatka” został przydzielony do innego rodzaju sera w plasterkach oraz w trójkącikach. Na wygodnych w użyciu opakowaniach serów Emmentaler, Gouda i z Szynką znajdziemy kolejno Tygryska, Maleństwo i Kubusia. Plasterki lub trójkącik zapakowane są oddzielnie, a główne pudełko możemy wielokrotnie otwierać oraz zamykać. Dzięki czemu mamy pewność, że podajemy dzieciom zawsze świeży i pełnowartościowy produkt.

Z serami w plasterkach i w trójkącikach możemy przygotować kanapki, tosty, sałatki oraz szereg dań na ciepło. Zapiekanki, pizza, makaron czy też przekąski z naleśników lub ciasta francuskiego z pewnością będą o wiele bardziej smakować maluchom, gdy przy okazji opowiemy im bajkę o uroczych zwierzątkach ze Stumilowego Lasu.

Ser w plasterkach marki Lactima z bohaterami bajki Disneya dostępny jest w opakowaniu 130 g, a serek topiony w krążkach  - 140 g. Produkty możemy spożywać zarówno w domu, jak i w parku lub na plaży.

Sery w plasterkach Disney marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 130 g

Sugerowana cena:  2,69 – 2,79 zł/szt.

Sery w krążku Disney marki LACTIMA

Opakowanie (masa netto): 140 g

Sugerowana cena: 2,99 – 3,19 ł/szt

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl              sekretariat@lactima.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »