Firma » Biznes

Barbora – pierwszy rok dostaw w Trójmieście i Łodzi za nami!

To już rok od kiedy Barbora – jeden z graczy TOP5 branży e-grocery – rozpoczęła działalność na trójmiejskim rynku. Od 12 miesięcy tysiące aktywnych użytkowników z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolicznych miejscowości doświadczają wysokich standardów codziennych zakupów spożywczych przez internet.

To już rok od kiedy Barbora – jeden z graczy TOP5 branży e-grocery – rozpoczęła działalność na trójmiejskim rynku. Od 12 miesięcy tysiące aktywnych użytkowników z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolicznych miejscowości doświadczają wysokich standardów codziennych zakupów spożywczych przez internet. Barbora obchodzi również pierwsze urodziny obecności w Łodzi.

 

Barbora rozpoczynając swoją działalność w Polsce, była zupełnie nową, nikomu nieznaną marką, stającą w obliczu silnej, prężnie działającej konkurencji. W ciągu roku znalazła się w rankingu TOP5 marek branży e-grocery. Zaledwie po 7 miesiącach od udanego debiutu w stolicy w rekordowym tempie rozpoczęła ekspansję, wprowadzając swoje usługi na Pomorzu. Rekordowa liczba aktywnych użytkowników w lutym wyniosła aż 13 000! Dziś z zakupów na www.barbora.pl korzysta 7500 mieszkańców Trójmiasta, ceniąc sobie wysoką jakość obsługi i proklienckie podejście.

 

– Nigdy wcześniej nie robiłam zakupów spożywczych przez internet. Jakoś nie miałam do nich przekonania. Jednak zakupy w Barborze to czysta przyjemność – mówi Magda, mieszkanka Trójmiasta, mama małego Tymka. – Pozytywnie zaskoczyła mnie łatwość robienia zakupów i świeżość produktów. Natomiast papierowe torby zakupowe wykorzystuję do kreatywnych zabaw z synkiem.

 

Magda nie jest odosobniona w swojej opinii.

 

– Do zakupów online byłam nastawiona sceptycznie. W końcu kto wybierze i zapakuje produkty tak dobrze jak ja? Barbora bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Wszystkie produkty były świeże, bardzo dobrze zapakowane. Zakupy na Barbora.pl to ogromna oszczędność czasu, ale też pieniędzy! Od razu widzimy, jaka suma końcowa nam wychodzi i możemy na koniec zakupów przeanalizować nasz koszyk. Gorąco polecam wtóruje jej inna mieszkanka Trójmiasta, mama Natanaela.

 

Świadomość klientów w zakresie e-grocery jest coraz większa, więc formowanie dla nich odpowiedniej oferty staje się łatwiejsze. Na Barbora.pl klienci znajdą konkurencyjne produkty oraz atrakcyjne promocje, które mają im pomóc w oszczędzaniu nie tylko pieniędzy, ale również i czasu.

 

 Mieszkańcy Trójmiasta okazali się być jednymi z najbardziej zaangażowanych klientów Barbory. W rynku Trójmiejskim dostrzegamy ogromny potencjał i zainteresowanie konkretnie naszymi usługami, więc mamy względem niego ambitne plany rozwojowe. Chcemy poszerzać zasięg obszarów już obsługiwanych. mówi Viktoras Juozapaitis, zarządzający Barbora.pl, i dodaje – Potencjał rynku internetowych zakupów spożywczych nie został jeszcze w pełni wykorzystany, dlatego spodziewamy się corocznego wzrostu. Wierzymy, że dzięki naszym usługom ludzie zyskują komfort i wygodę oraz więcej czasu wolnego na spotkania z rodziną czy własne hobby.

 

W związku z planami poszerzenia obszaru dostaw już od września Barbora będzie rekrutować do pracy kolejnych dostawców!

 

Swoje pierwsze urodziny firma e-grocery obchodziła niedawno także w Łodzi, gdzie marka ugruntowuje swoją pozycję na rynku, obsługując 2000 aktywnych klientów. Tym, co wyróżnia ją na tle konkurencji, jest bardzo szybka dostawa.

 

Więcej informacji: https://barbora.pl/, www.facebook.com/BarboraPolska/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »