Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Barmani na weselu – zbędny wydatek, czy konieczność

Barmani na weselu – zbędny wydatek, czy konieczność
Zobacz więcej zdjęć »
Wyprawianie weselnego przyjęcia odbiega dziś zdecydowanie od tego, w jaki sposób robiono to w przeszłości. Dziś pary nowożeńców często prześcigają się w wymyślaniu atrakcji, które spodobają się gościom i uczynią ich ślub wyjątkowym.

Modne w ostatnich latach stało się przede wszystkim zamawianie barmanów na ślub. Czy jest to jednak zbędny wydatek, czy konieczność – nad tym spróbujemy się zastanowić w naszym artykule.

Moda na barmana

Dziś w dobrym tonie wydaje się zamówienie na wesele usług barmana. Z naszych obserwacji wynika, iż nawet początkowo sceptyczni goście z czasem przekonują się do tego rodzaju usługi, chwaląc ją niebywale. Czy barman na weselu to wymóg czasów? Zdecydowanie nie. Nie można jednak powiedzieć, że jest to fanaberia młodej pary, bowiem sprowadzenie profesjonalnego barmana daje mnóstwo korzyści nie tylko parze młodej, ale i gościom, którzy o dziwo zachowują znacznie bardziej trzeźwe głowy, niż w przypadku, gdy za alkohol na weselu odpowiada wyłącznie starosta.

Koniecznie? Niekoniecznie

Jak już wspomnieliśmy, barman na weselu to nie konieczność. To możliwość. Naszym zdaniem to bardzo fajna opcja i sposób na zabawienie gości, ale absolutnie zamówienie barmana nie jest sprawą życia i śmierci. W przypadku par, które stać na zamówienie usług profesjonalnego barmana zdecydowanie polecamy, jeśli jednak wasz budżet jest ograniczony, świat nie runie, jeśli wasze wesele obędzie się bez zawodowca serwującego drinki.

Dobrze jest go mieć

W przypadku, jeśli zastanawiacie się, czy rzeczywiście zatrudnić barmana, a wasze fundusze nie są okrojone, stanowczo polecamy. To bardzo fajne urozmaicenie dla każdego wesela. Zwłaszcza, jeśli wasz barman w pakiecie poza serwowaniem napojów alkoholowych i bezalkoholowych oferuje pokaz umiejętności barmańskich. To ciekawa odskocznia dla wszystkich weselnych gości, a i niezła rozrywka, która wciągnie waszych gości do zabawy. Wynajęcie na przyjęcie weselne barmana to niezapomniany serwis dla waszych gości i drinki, których smak będą długo wspominać z rozrzewnieniem. Jesteśmy zdecydowanie na tak.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem ślubnym www.moj-slub.com 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

igalo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »