Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Główne trendy w ślubnych zaproszeniach

Główne trendy w ślubnych zaproszeniach
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli czujesz potrzebę, aby na swój ślub wybrać papeterię ślubną, która różni się od pozostałych, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Pomiędzy rodzajem kopert, wykończeń, tekstur, napisów i znaczków można dostać prawdziwego kręćka. Dlatego zobacz, co jest na topie, a właściwie co już niebawem stanie.

Troszkę luzu

Najbardziej tradycyjne sposoby na stworzenie zaproszeń ślubnych przewidują tradycyjną kaligrafię zarówno na kopercie, jak i na zwrotnych kartach RSVP. Tymczasem w dobie, gdy coraz bardziej rozluźnia się podejście do samego ślubu i wesela i gdy lubimy odchodzić od tego, co tradycyjne, można pokusić się o to, by w zaproszenia wpleść sporo luzu. Zarówno jeśli o materiał samego zaproszenia chodzi, jak i czcionkę, projekt, itp.

Ciekawe tekstury

Choć można wybrać prosty, matowy papier, wcale nie trzeba tego robi. Zwłaszcza, że do wyboru mamy tak wiele fantastycznych faktur. Coraz chętniej pary młode bawią się fakturami i teksturami, by uzyskać interesujące połączenia. Pary uwielbiają dziś przede wszystkim teksturowane, czy niewidoczne struktury, które cieszą oko minimalistyczną kaligrafią lub typografią, a także zaproszenia drukowane na papierze ręcznym lub łączące formy drukarskie – metaliczne z akwarelami, itp., w celu uzyskania warstwowego efektu.

Personalizacja ekstremalna

Coraz więcej par traktuje dziś zaproszenia jako rzecz, która będzie dla gości pamiątką. Właśnie z tego powodu gotowe są one na to, by zapłacić więcej pieniędzy i stracić więcej czasu na poszukiwania zaproszeń idealnych. Modne zaproszenia to te optymalnie spersonalizowane. Dziś najbardziej poszukiwane są zaproszenia, które są osobiste i odzwierciedlają pasje i zainteresowania państwa młodych. Widać to w skomplikowanych monogramach, niekonwencjonalnej symbolice, przedmiotach, etc. pojawiających się na zaproszeniach.

Powrót do prostoty

Podczas gdy wiele par poszukuje nowoczesnych wzorów zaproszeń, część stawia przede wszystkim na ponadczasowe i tradycyjne zaproszenia, których projekty opierają się na typografii. Wynika to z potrzeby powrotu do prostoty, która jest bardzo atrakcyjna. A przez to projekty wielu zaproszeń są nieskomplikowane, wręcz proste, a to czyni je bardzo atrakcyjnymi.

Unikalne wkładki i karty

Wkładki i karty, jakie dołączane są do zaproszeń to dziś najmodniejszy trend wśród większości par młodych. Jeszcze jakiś czas temu jedynym dodatkiem była wkładka RSVP. Dziś pary wręcz bawią się tego typu dodatkami, bowiem mają one możliwość zawarcia na nich mnóstwa informacji dotyczących ślubu, które zdaniem pary są niezwykle ważne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

igalo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »