Dom » Wnętrza
Baterie z wdziękiem
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Prosta, minimalistyczna forma świetnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrza.
Idealnie wyprofilowany łuk obrotowej wylewki baterii Venezia wyrasta z podstawy w formie walca. Asymetrycznie rozmieszczony uchwyt dopełnia całości tworząc ciekawą rzeźbę. Monza, o bazie wylewki posiadającej kształt litery „V”, na pewno przypadnie do gustu zwolennikom niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych.
Natomiast miłośnikom stylu „retro new” dedykowana jest bateria Livorno o tradycyjnej dwuuchwytowej formie. Urzeka prostotą, wyważonymi proporcjami i dekoracyjnymi uchwytami z poręcznym motywem krzyżaka. Surowa, a jednak lekka, nawet nieco zabawna, stalowa forma tej klasycznej dwuuchwytowej baterii będzie doskonale korespondować z minimalistycznym wnętrzem współczesnej kuchni. Bateria wykonana jest ze stali szlachetnej AISI 304, która zapewnia jej niebywałą trwałość.
Ravenna to elegancka bateria o nieco wychylonej ku przodowi wylewce, prostej formie i lśniącej chromowanej powłoce, zaopatrzona w niewielki uchwyt. Wspaniale zaprezentuje się na atrakcyjnym zlewozmywaku pośród dekoracyjnych detali.
Baterie kuchenne z charakterystyczną wysmukłą wylewką nie przytłaczają formą, trudno jednak nie zauważyć ich piękna i subtelnego wdzięku.
Venezia- bateria zlewozmywakowa stojąca
Monza - bateria zlewozmywakowa stojąca
Ravenna - bateria zlewozmywakowa stojąca
Livorno - bateria zlewozmywakowa stojąca
FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)

Świąteczne korki, świąteczna agresja.
Sharp rozszerza swoją ofertę projektorów przed targami ISE 2026
Technologiczny prezent, który naprawdę się przyda
Astromaniak.pl – urodzinowa reaktywacja
Komentarze (0)