Dom » Ogrody

Bauhaus promuje murki gabionowe

Bauhaus promuje murki gabionowe
Zobacz więcej zdjęć »
Unikalne murki gabionowe z Zenturo przykuwają uwagę klientów przed czterema sklepami Bauhaus w Pradze, Brnie oraz w Ceskich Budejovicach. Te niezwykłe konstrukcje, które można z łatwością wykonać samemu, dają nieograniczone możliwości aranżacji.

Piękne, wyjątkowe i wytrzymałe

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Cztery różne murki gabionowe z Zenturo zostały wzniesione przed sklepami Bauhaus w Republice Czeskiej: dwa w Pradze, jeden w Brnie i jeden w Ceskich Budejovicach. Panele Zenturo zainstalowano na specjalnych słupach prostokątnych, które zapewniają stabilność całej konstrukcji oraz jej odporność na warunki atmosferyczne (murki gabionowe Zenturo - 2x2 m - wytrzymują napór wiatru o prędkości 120 km/h).

Jeden z murków został wypełniony na przemian białymi i czarnymi kamieniami, które stworzyły dwukolorowe fale, drugi składa się z szarych, brązowych i czarnych płytek kamiennych, ale możliwości tworzenia eleganckich i niezwykłych murków gabionowych są właściwie nieograniczone. Materiały wypełniające można dobierać zarówno ze względu na typ, wielkość i kształt elementów, jak i ich kolory.

Po czesku

Specjalnie dla klientów czeskich przygotowano instrukcję przedstawiającą bezpieczny sposób zbudowania murku gabionowego. W wielu językach środkowo-wschodnio europejskich jest także dostępny katalog „Zenturo - źródło inspiracji" (wersję polską znajdziesz tutaj).

Jeden panel, wiele możliwości

Istnieje szereg innych sposób, które sprawią, że murki gabionowe z Zenturo przyciągną wzrok. Panele można wypełnić pikselami (kwadratowymi i prostokątnymi płytkami z tworzywa sztucznego), taśmą Perfo ze stali nierdzewnej lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego. Panele można zasłonić w całości lub częściowo (tworząc na murku spersonalizowane kształty, litery lub całe słowa).

Murki gabionowe z Zenturo można także łączyć z pełnymi systemami ogrodzeniowymi Zenturo: panelami, słupami i bramami skrzydłowymi.

Komplet informacji

Więcej informacji o linii Zenturo znajdziesz na:

  • Panele Zenturo
  • Panele Zenturo Super
  • Bramy skrzydłowe Zenturo
  • Murki gabionowe Zenturo
  • Oraz w dziale Inspiracje


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »