Technologie » Komputery

Beijing Persee General Instrument wdraża jednolitą platformę zarządczą opartą na IFS Applications

Beijing Persee General Instrument wdraża jednolitą platformę zarządczą opartą na IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
Znany producent aparatury badawczej stawia na IFS Applications 9 celem optymalizacji procesów i wsparcia dynamicznego rozwoju działalności globalnej.


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Beijing Persee General Instrument Co., Ltd., Ltd. (Persee General), jeden z wiodących na chińskim rynku dostawców aparatury i rozwiązań badawczych, wybrała IFS Applications™ 9 jako centralną, w pełni zintegrowaną platformę zarządczą. Celem wdrożenia systemu jest optymalizacja zarządzania firmą oraz wsparcie dynamicznego rozwoju prowadzonych przez nią działań globalnych. Wdrożeniem systemu IFS Applications zajmie się firma Empro, członek IFS Partner Network, która zapewni również klientowi wsparcie techniczne.

Persee General to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii skupiające się na badaniach i rozwoju oraz produkcji i sprzedaży aparatury badawczej. Firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu analityki pomiarowej i badawczej na rynku chińskim. Wchodząc na rynek północnoamerykański, firma wykonała kolejny skok w rozwoju swoich działań. W obliczu nowych wyzwań Persee General zdała sobie sprawę, że używane przez nią do tej pory systemy wspomagające zarządzanie — obejmujące kilka oddzielnych rozwiązań — ograniczały możliwości wzrostowe firmy, między innymi z uwagi na swoje rozproszenie i brak przejrzystości.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/beijing_persee_general_instrument_wdraza_jednolita_platforme_zarzadcza_oparta_na_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »