Technologie » Komputery

BenQ partnerem Electronic Sports League w Polsce

BenQ partnerem Electronic Sports League w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Przez rok, od czerwca 2012, BenQ jest technologicznym partnerem polskiego oddziału Electronic Sports League. Współpraca w Polsce jest rozszerzeniem istniejącej już współpracy BenQ z ESL na innych rynkach.

Od 1 czerwca 2012 roku firma BenQ – producent najwyższej klasy sprzętu cyfrowego do biura, domu i szeroko pojętej rozrywki, w tym linii monitorów dedykowanej graczom - został Technologicznym partnerem polskiego oddziału Electronic Sports League – największej ligi gier komputerowych w Polsce. Umowa jest rozszerzeniem, istniejącej już współpracy BenQ i ESL na innych rynkach oraz potwierdzeniem determinacji BenQ w dostarczaniu zawodowym graczom i miłośnikom gamingu najwyższej klasy monitorów zaprojektowanych dla graczy. Zgodnie z umową BenQ udostępni ESL Polska 40 monitorów XL2420T i 10 monitorów RL2450H. Dzięki temu wsparciu na wszystkich imprezach organizowanych przez ESL Polska gracze będą korzystać z dedykowanej serii monitorów gamingowych BenQ, co zapewni im możliwie najlepsze warunki do gry.

„Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z firmą BenQ. Dzięki ich wsparciu w Electronic Sports League Polska będziemy mogli zapewnić graczom na naszych imprezach jeszcze lepsze warunki do gry, w postaci wysokiej klasy monitorów gamingowych i jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody” mówi Krzysztof Pikiewicz, CEO Turtle Entertainment Polska. „BenQ w polskim e-sporcie istnieje już od dawna, mam nadzieję, że zwiększenie ich zaangażowania pozytywnie wpłynie na rozwój e-sportu i na postrzeganie środowiska graczy w Polsce.”

Efekty nawiązanej współpracy będzie można oglądać już podczas finałów IV sezonu ESL Pro Series, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca w Zabrzu. W specjalnie przygotowanej strefie
z turniejami otwartymi każdy będzie mógł wypróbować gamingowe monitory BenQ XL2420T
i BenQ RL2450H w najpopularniejszych e-sportowych tytułach.

„Uczestnictwo w finałach ESL Pro Series to zaszczyt dla firmy BenQ” mówi Krzysztof Sułowicz, Head Country Manager BenQ Polska „Jesteśmy przekonani, że nasze monitory gamingowe, zaprojektowane przez graczy i dedykowane graczom, wspomogą zmagania o najwyższe trofea. Myślę, że ta umowa to dopiero dobry początek naszej dalszej współpracy.”

Więcej informacji odnośnie współpracy BenQ i ESL Polska oraz zbliżającej się imprezy ESL Pro Series można znaleźć na stronach www.esl.eu/pl/benq i http://www.esl.eu/pl/pro-series.

 

BenQ Corporation   www.BenQ.com

Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura: projektorów multimedialnych, monitorów LCD, laptopów PC, netbooków, komputerów typu All-in-one PC, wyświetlaczy LCD, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, komputerów przenośnych, urządzeń pamięci masowej, czytników eBook, telefonów komórkowych, nośników oraz klawiatur i myszy komputerowych.

Zgodnie z motto “Bringing Enjoyment and Quality to Life” BenQ łączy w swoich produktach bardzo wysoki poziom i technologiczne zaawansowanie z łatwością i przyjemnością obsługi, zarówno w pracy jak i w rozrywce. 

BenQ Group

Grupę BenQ tworzą firmy, które działają na rynku niezależnie od siebie, jednocześnie ścisłe ze sobą współpracując i wykorzystując wspólne zasoby i doświadczenie. W skład Grupy BenQ wchodzą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (trzeci na świecie producent wielkoformatowych matryc TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp., and Wellypower Corp.

BenQ w Polsce   www.BenQ.pl

BenQ oferuje na polskim rynku tylko wybrane grupy produktowe: projektory multimedialne, monitory LCD, aparaty cyfrowe, kamery wideo, netbooki, myszki i nośniki (CD, DVD, blu-ray).

Według niezależnych rankingów analityków rynku, od 2006 roku BenQ zajmuje w Polsce pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych projektorów multimedialnych i 3 lub 4 (różnie w kolejnych kwartałach roku) pod względem sprzedaży monitorów LCD.  

 

 

 - - - - - - Kontakt do przedstawiciela BenQ w Polsce www.BenQ.pl :


Krzysztof Bulanda, tel: + 48 602 831 932
email: christopher.bulanda@benq.com

- - - - - - Obsługa Prasowa i PR:
 Zbigniew Blewoński, mailto:zbigniew.blewonski@indalo.pl 
     komórka: (+48) 501-772-619
      tel. (0-22) 698-70-78
     INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341 lok. 281A, 03-822 WarszawaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »