Moda » Obuwie

BEST FRIENDS

BEST FRIENDS
Zobacz więcej zdjęć »
Projektantki LOFT37.PL Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka angażują się we wspólne przedsięwzięcia z ludźmi, których estetyka jest zbieżna z ich gustem. Z projektantką odzieży dla dzieci Magdalena Tumiel Rams tworzącą pod marką KIDS ON THE MOON wspólnie stworzyły zestaw BEST FRIENDS.
Buty Miniaczki lub Lofciki w komplecie z piękną spódniczką zapakowane w eleganckim woreczku są nie lada gratką dla najmłodszych fashionistek.

Buty zajmują szczególne miejsce w szafie każdej kobiety, niezależnie od wieku. Miłością do nich zarażamy się bowiem od naszych Mam, a córkom przekazujemy bezwiednie. Projektantki personalizowanego obuwia LOFT37.PL – sięgnęły dalej. Spełniają marzenia proponując niepowtarzalne projekty butów na zmówienia. Odkąd projektantki przygotowały kolekcję LOFCIKÓW swoje wymarzone buty może mieć także mała modnisia. Z okazji nowego roku szkolnego projektantki przygotowały niespodziankę wraz z marką KIDS ON THE MOON. Teraz parę Miniaczków lub Lofcików można kupić w zestawie z szykowną, tiulową spódniczką. BEST FRIENDS to udany duet mody i pragmatyzmu. Praktyczny kolor i fason idą tu w parze z najnowszymi trendami modowymi.

Zestaw BEST FRIENDS – buty LOFT37.PL, spódniczka KIDS ON THE MOON w eleganckim woreczku, który można zamówić także z inicjałami - kosztuje od 295 zł i dostępny jest w butiku internetowym www.loft37.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »