Firma » Biznes

BEST image PR dla firmy Folnet

BEST image PR dla firmy Folnet
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja BEST image PR została wybrana przez firmę Folnet do realizacji zadań z zakresu public relations w ramach projektu „Usprawnienie procesów biznesowych pomiędzy firmą FOLNET a jej partnerami dzięki rozbudowie systemu zamówień B2B”.

Firma Folnet zajmuje się sprzedażą internetową materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem akcesoriów dachowych. Do chwili obecnej nie podejmowała żadnych inwestycji PRowych czy reklamowych, których celem byłaby promocja wizerunku firmy, wzrost świadomości istnienia marki i jej wiarygodności w środowisku branżowym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Działania realizowane przez BEST image PR opierać się będą na szeroko zakrojonych kampaniach ePR oraz media relations realizowanych w prasie i serwisach internetowych o charakterze budowlanym. Działania PRowe zostaną dodatkowo wsparte inwestycją budżetu w reklamę internetową. Celem jest doprowadzenie do rozpoznawalności firmy Folnet przy użyciu efektywnych i nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Za kontakty z mediami z ramienia BEST image PR odpowiadać będzie Zuzanna Szymańska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »