Dom » Ogrody

Betafence na targach MIPS w Moskwie

Betafence na targach MIPS w Moskwie
Zobacz więcej zdjęć »
Betafence wraz z firmą Cesis CJSC zaprezentowało swoje produkty podczas prestiżowych Międzynarodowych Targów Ochrony i Bezpieczeństwa MIPS w Moskwie.

Impreza odbyła się w dniach 13-16 kwietnia 2015 r. już po raz 21. W jej ramach Betafence pokazało dwa rozwiązania: panele Securifor 4D oraz system Terra Block. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pierwszy z wymienionych produktów, który skutecznie sprawdza się w przypadku ochrony takich obiektów, jak tereny wojskowe oraz elektrownie.

Dobrze wyeksponowane produkty

Betafence pojawiło się w Moskwie u boku firmy Cesis CJSC na przestronnym i rzucającym się w oczy stoisku. Jego wielkość oraz dobra ekspozycja sprawiły, że wystawiane produkty budziły zainteresowanie wśród zwiedzających. Uwagę zwracał spójny system ochrony zewnętrznej połączonej z detekcją zaprojektowany przez Cesis, który był jedynym takim rozwiązaniem prezentowanym w Rosji.

Prestiżowe targi

Międzynarodowe Targi Ochrony i Bezpieczeństwa MIPS w Moskwie to wydarzenie z tradycjami sięgającymi 1994 roku. Corocznie prezentują się na nim przedstawiciele branży zabezpieczeń, prezentując produkty z sekcji:

  • Monitoringu przemysłowego,
  • Wyposażenia i ochrony przeciwpożarowej,
  • Zintegrowanych systemów ochrony,
  • Ochrony zewnętrznej.

Podczas 21. edycji targi MIPS odwiedziło 17,5 tys. zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z produktami 430 firm z 22 krajów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »