Dom » Ogrody

Betafence USA prezentuje nowoczesny system UpGrade

Betafence USA prezentuje nowoczesny system UpGrade
Zobacz więcej zdjęć »
Amerykański oddział firmy Betafence skonstruował system ogrodzeniowy o nazwie UpGrade, który łączy dekoracyjny styl oraz podwyższony poziom bezpieczeństwa. Uniwersalne rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby klientów firmy w USA.

Nowa linia ogrodzeń Betafence stanowi kompletny system, składający się z paneli, dedykowanych im słupów prostokątnych oraz bram skrzydłowych i przesuwnych. Ogrodzenie zostało tak skonstruowane, by sprawdzić się zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i terenów przemysłowych i handlowych.

Wysoki poziom zabezpieczenia

UpGrade to system wyróżniający się najlepszą na amerykańskim rynku wytrzymałością oraz niezwykle wysokim stopniem zabezpieczenia grodzonego obszaru. Kluczem do sukcesu jest użycie kilku powłok ochronnych, w tym Architectural Grade Powder Coat. Gwarantują one odporność produktu na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, korozję, a także starzenie materiału. Wytrzymałość potwierdza 20-letnia gwarancja producenta.

Betafence oferuje kilka modeli paneli UpGrade, które - przy stałej szerokości wynoszącej nieco ponad 240 cm - różnią się od siebie wysokością (od 120 do ponad 360 cm), a także wykończeniem. Defender, model panelu o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, jest wygięty pod kątem 48 stopni, co uniemożliwia intruzom przedostanie się na chroniony teren.

Dekoracyjny styl

System UpGrade wyróżnia się na tle konkurencji także pięknym wyglądem oraz sporymi możliwościami adaptacyjnymi. Można go nabyć w wersji Landmark wykończonej poziomym szczeblem, jak i w opcjach Pinnacle, Summit i wspomnianej Defender, które posiadają przedłużone szczeble pionowe. Klient może wybrać też jeden z kilku eleganckich wierzchołków.

Produkty UpGrade dostępne są w standardowej czerni, inne kolory można zamawiać indywidualnie.

 

Więcej informacji na temat nowości w ofercie Betafence w Polsce i na świecie można znaleźć na www.ogradzamy.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »