Dom » Ogrody

Betafence z certyfikatem Achilles

Betafence z certyfikatem Achilles
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Betafence została zarejestrowana w bazie Utilities Vendor Database (UVDB) Achilles. Ten globalny system promuje najlepszych dostawców produktów i usług dla środowisk przemysłowych oraz kwalifikuje przedsiębiorców do świadczenia usług w brytyjskim sektorze użyteczności publicznej.

Betafence – światowy lider rozwiązań w zakresie ochrony zewnętrznej o wysokim stopniu bezpieczeństwa, po pomyślnym przeprowadzeniu audytu Verify, trafił do bazy UVDB (Utilities Vendor Database) jako dostawca następujących produktów i usług:

  • Doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa,
  • Usługi ogrodzeniowe,
  • Montaż i konserwacja urządzeń bezpieczeństwa.

Rejestracja w systemie Achilles kwalifikuje Betafence także jako dostawcę usług dla brytyjskiego sektora użyteczności publicznej.

Pomyślna weryfikacja

Aby otrzymać status UVDB Verify, firma Betafence musiała przejść audyt, który objął praktyki i procedury w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska, a także jakości świadczonych usług. Został on przyznany z następującymi wynikami:

Ocena systemu zarządzania:

  • BHP – 88,5%
  • Środowisko – 89,1%
  • Jakość – 94,5%

Ocena obejmująca projekt kompletnych rozwiązań w Papui Nowej Gwinei:

  • BHP – 95,0%
  • Środowisko – 93,5%
  • Jakość – 97,9%

Jakość potwierdzona po raz kolejny

Z przyznania certyfikatu niezwykle zadowolony jest Michele Volpi, dyrektor zarządzający Betafence, który podkreśla: "Pomyślna rejestracja i ocena stanowią kolejny dowód dla klientów z całego świata, że firma Betafence jest kompetentnym i solidnym partnerem w ramach rozwiązań z zakresu ochrony zewnętrznej o wysokim stopniu zabezpieczenia. Troska o zdrowie, bezpieczeństwo i ochronę środowiska, a także nasze zamiłowanie do wysokiej jakości stanowią oś naszej działalności, co potwierdzają wysokie oceny w tym zakresie”.

Globalny system

Na system UVDB Achilles składa się globalna sieć środowisk przemysłowych, które ściśle ze sobą współpracują, wymieniając dane o dostawcach z danego sektora. Pozwalają one na identyfikację tych dostawców oraz skuteczne nimi zarządzanie. Achilles działa także jako partner w sektorach: ropy naftowej i gazu, budownictwa, a także usług komunalnych i energii.

Rozwój Betafence

Przez wiele lat swojej działalności firma Betafence przekształciła się z producenta ogrodzeń w dostawcę kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony zewnętrznej o wysokim stopniu zabezpieczenia. W ofercie firmy znajdują się systemy ochrony zewnętrznejwww.ogradzamy.pl.

 

Źródło: http://www.ogradzamy.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »