Technologie » Komputery

Better Buys for Business po raz kolejny doceniło urządzenia Oki

Better Buys for Business po raz kolejny doceniło urządzenia Oki
Zobacz więcej zdjęć »
Prestiżowe wyróżnienie ,,Editor’s Choice” przyznane przez Better Buys for Business dla urządzeń MB472dnW, MB492dn oraz MB562dnW

Niezależny amerykański autorytet w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania dokumentów Better Buys for Business (BBB) kolejny raz wyróżnił urządzenia Oki. Tym razem tytuł ,,Editor's Choice 2015" otrzymały 3 modele monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych z najnowszej oferty Oki: MB472dnW, MB492dn oraz MB562dnW. Zdaniem BBB urządzenia te to doskonały wybór dla biur, które drukują duże ilości czarno-białych materiałów i potrzebują do tego wydajnego sprzętu. Redaktorzy podkreślają również prośrodowiskowe zalety urządzeń oraz ich niskie koszty eksploatacji.

MFP zostały wyróżnione za wysoką jakość drukowania, prędkość druku (MB472dnW - 33 ppm, MB492dn - 40ppm, MB562dnW - 45ppm), niski całkowity koszt posiadania (TCO) oraz wysoki, maksymalny miesięczny cykl obciążenia (odpowiednio - 60 tys., 80 tys. i 100 tys.). Wszystkie te urządzenia posiadają procesor o prędkości 667MHz, 512 MB pamięci RAM, oraz 3 GB pamięci flash. W ich standardowym wyposażeniu zawarte są również port USB oraz Gigabit Ethernet, a urządzenia MB472dnW i MB562dnW mogą łączyć się z internetem również przez Wifi. BBB doceniło urządzenia Oki również za niski koszt wydruku strony.

Wszystkie urządzenia mogą współpracować z tonerami o różnej pojemności - 3 tys. lub 7 tys. stron, a modele MB492dn i MB562dnW można kupić również z niezwykle wydajnym tonerem o pojemności do 12 tys. stron. Oczywiście modele te posiadają w standardzie możliwość druku dwustronnego oraz szereg nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. funkcja głębokiego uśpienia (Depp Sleep) czy automatycznego wyłączania (Auto Power Off). Urządzenia MB492dn i MB562dnW zostały również wyróżnione za wspieranie rozwiązań druku mobilnego. Modele te są kompatybilne z takimi aplikacjami jak m.in. Apple® AirPrint TM, Google Cloud Print TM oraz OKI Mobile Print.

Kolejna nagroda ,,Editor's Choice" dla Oki to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że niezależne i szacowne gremium, jakim jest redakcja Better Buys for Business, doceniła nasze produkty. Jest to dla nas tym bardziej znaczące, że otrzymujemy ten tytuł nie po raz pierwszy, co pokazuje, że nasze dążenia do wyznaczania nowych trendów i zaspokajania realnych potrzeb naszych klientów, spotykają się ze zrozumieniem i aplauzem specjalistów w branży. Cieszymy się, że rozwiązania zastosowane w naszych urządzeniach uzyskały najwyższe oceny w przeprowadzonym teście. Oznacza to, że nasze starania, aby tworzyć produkty o najwyższej klasie, które będą odpowiadały na rynkowe zapotrzebowania, okazały się skuteczne - mówi Jacek Tarkiewicz Dyrektor Marketingu Oki Systems Polska. 

Better Buys for Business to doświadczony zespół specjalistów ds. urządzeń biurowych, który regularnie dostarcza przedsiębiorstwom obiektywne recenzje produktów, pomagając tym samym w podejmowaniu świadomych decyzji o zakupie wszelkiego rodzaju urządzeń biurowych. Nagrody Editor's Choice Awards przyznawane są nowym modelom sprzętów biurowych, które charakteryzują się najwyższym poziomem wydajności, a zarazem oferują najwyższą wartość w swojej kategorii. Wyróżnione produkty wybierane są na podstawie wyników w poszczególnych kategoriach, m.in. ceny urządzenia, prędkości, ceny wydruku strony i  innych funkcji, takich jak drukowanie mobilne.

Specyfikacja produktów:

MB472dnW / MB492dn / MB562dnW

 • Typ: Drukowanie/kopiowanie/skanowanie/faksowanie
 • Szybkość druku: MB472w (33 str./min.), MB492dn (40 str./min.), MB562dnw (45 str./min.)
 • Czas rozgrzewania: 5 sekund
 • Czas wykonania pierwszej kopii: 5 sekund
 • Rozdzielczość: 1200dpi x 1200dpi
 • Standardowa pojemność papieru: MB472dnW, MB492dn (350 arkuszy); MB562dnW (630 arkuszy),
 • Maksymalna pojemność papieru: MB562dnW (1160 arkuszy), MB472dnw, MB492dn (880 arkuszy)
 • Pamięć: 512MB RAM + 3GB eMMc
 • Pobór energii w trybie głębokiego uśpienia: poniżej 1.9W
 • 7-calowy kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD (MB492dn, MB562dnW)
 • Klawiatura QWERTY (MB472dnW)
 • Wydajność tonera: MB472dnW (3000, 7000 wydruków), MB492dn, MB562dnW (3000, 7 000, 12000 wydruków), wg. ISO
 • Pełen dupleks: drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
 • Technologia druku LED od OKI
 • Gigabit Ethernet
 • Zgodność z Energy Star 2.0
 • Kompatybilność z aplikacjami Google Cloud oraz AirPrint by Apple Inc.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/OKI.PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »