Dom » Budownictwo

Bezkonkurencyjne i mocne – spodnie Snickers Workwear

Bezkonkurencyjne i mocne – spodnie Snickers Workwear
Zobacz więcej zdjęć »
Snickers Workwear zrewolucjonizował przemysł odzieżowy wprowadzając na rynek spodnie robocze serii 3. – dziś traktowane jako klasyki. Teraz robi to ponownie dzięki nowym liniom – FlexiWork i RuffWork, każdej przeznaczonej do innego rodzaju i typu pracy.

50 ciężko pracujących przedstawicieli różnych zawodów przetestowało w najtrudniejszych warunkach pracy ponad 200 par spodni Snickers Workwear. W sumie było to ponad 400 tygodni ciężkiego użytkowania. W efekcie powstały linie spodni roboczych najnowszej generacji, które zaprojektowano i opracowano tak, by zapewnić rzemieślnikom najwyższy poziom komfortu, ochrony i funkcjonalności.

 

FlexiWork – niezrównana swoboda ruchów

FlexiWork to idealne spodnie robocze dla pracujących w szybkim tempie specjalistów. Oferują elastyczność i komfort pracy na najwyższym poziomie. Wykonano je z odpornej na rozdarcia, idealnie przylegającej, lekkiej, rozciągliwej i ułatwiającej wentylację tkaniny Rip-Stop, którą w miejscach narażonych na otarcia wzmocniono materiałem Cordura®. Specjalny krój FlexiWork rozkłada naprężenia materiałów i szwów tak, aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania.

 

Kolejne zalety tych spodni? Profilowane nogawki ułatwiają poruszanie się bez konieczności ściągania materiału nad udami nawet podczas klękania, czy wchodzenia po drabinie. Najłatwiej docenić to, gdy obie ręce są zajęte lub podczas pracy w wysokich temperaturach, gdy materiał nie przylega do nóg i pozwala na pełną swobodę ruchu. FlexiWork mają także zintegrowany pasek, elastyczny klin w kroku zapobiegający rozrywaniu (Cordura® Gusset) oraz zgodny z europejską normą ochrony kolan EN14404 system pozycjonowania nakolanników Knee Guard™. Na ten ostatni, oprócz spodni, składają się nakolanniki umieszczone w specjalnych kieszeniach, które dzięki przemyślanej konstrukcji utrzymują je zawsze, nawet podczas klękania, w pozycji idealnie usytuowanej względem kolan. Producent nie zapomniał też o funkcjonalnych kieszeniach, w tym, przeznaczonej do trzymania drobnych rzeczy z dala od kurzu i brudu, kieszeni na zamek.

Nowoczesna jest także kolorystyka FlexiWork. Oprócz tradycyjnego już koloru czarnego producent proponuje także wersję czarno-niebieską oraz czarno-szarą wzorowaną na kamuflażu odzieży wojskowej.

 

Linia spodni FlexiWork obejmuje: spodnie długie, spodnie długie z workami kieszeniowymi, piratki z workami kieszeniowym i spodnie krótkie z workami kieszeniowym. Cena wersji najbogatszej – spodnie długie z workami kieszeniowymi - aktulanie wprowadzonej na rynek to 500,00 zł brutto.

 

RuffWork – wzmocnione i niezwykle wytrzymałe

Druga z nowych linii spodni – RuffWork, wynosi trwałość i wygodę pracy na nowy poziom. Te solidne spodnie zaprojektowano z myślą o fachowcach, którzy muszą polegać na swoim wyposażeniu w niesprzyjającym środowisku. Odporne na ciężkie warunki pracy łączą nowoczesną stylistykę z doskonałym dopasowaniem i wzbogaconą funkcjonalnością. Podobnie jak w FlexiWork, zastosowano w nich specjalny krój optymalnie rozkładający naprężenia materiałów i szwów, aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania.

 

Spodnie RuffWork uszyto z niezwykle odpornych tkanin: Dobby Pro+ oraz Cordura® Denim, ze wzmocnieniami z Cordura® 1000. Aby uzyskać długotrwałą ochronę, swobodę ruchów oraz komfort noszenia zastosowano profilowane nogawki, elastyczny klin zapobiegający rozrywaniu spodni w kroku (Cordura® Gusset) oraz zmodyfikowany system pozycjonowania nakolanników (Knee Guard Pro™) zabezpieczający kolana. Dodatkowo, aby zwiększyć komfort pracy, wprowadzono system wentylacji tylnej części kolan (Mechanical Air Flow™) poprzez elastyczna siatkę w rozcięciu materiału. Na wysokości prawego uda umieszczono praktyczną kieszeń, zamykaną na ukośnie wszyty zamek idealną do trzymania drobnych rzeczy.

 

Linia spodni RuffWork obejmuje spodnie długie, spodnie długie z workami kieszeniowymi oraz spodnie krótkie denim z workami kieszeniowymi. Ceny od 339,00 zł brutto.

 

FlexiWork oraz RuffWork to dwie z czterech linii spodni nowej generacji jakie docelowo pojawią się w asortymencie marki Snickers Workwear. Premiera rynkowa dwóch kolejnych odbędzie się wiosną 2016 – będą to wersje LiteWork – do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz AllroundWork – spodnie uniwersalne do codziennych zadań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »