Gospodarka » Bezpieczeństwo

Bezpieczni w drodze z IPA i SKIP

Bezpieczni w drodze z IPA i SKIP
Zobacz więcej zdjęć »
Inter Parter Assistance Polska S.A. podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Kierowców i Pasażerów. Od drugiej połowy sierpnia wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy przystąpią do Programu „Bezpieczni Kierowcy Płacą Mniej” mogą skorzystać z pakietu assistance na samochód oraz motocykl.

- „Bezpieczni w drodze”. Ponadto firma Inter Partner Assistance udostępnia wszystkim członkom SKIP infolinię prawną oraz usługi concierge.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Współpraca Inter Partner Assistance Polska S.A. ze Stowarzyszeniem Kierowców i Pasażerów skoncentrowana jest wokół poprawy bezpieczeństwa, a także zwiększania kultury jazdy oraz poczucia komfortu związanego z poruszaniem się po polskich drogach. Umowa, podpisana w drugiej połowie sierpnia br., obejmuje świadczenia skierowane do dwóch grup odbiorców: kierowców samochodów i motocyklistów. Na zakres świadczeń składają się: oferta usług assistance komunikacyjnego adresowana do członków Stowarzyszenia, którzy wezmą udział w Programie „Bezpieczni Kierowcy Płacą Mniej”, a także infolinia prawna oraz usługi concierge, z której mogą skorzystać wszyscy kierowcy zrzeszeni w SKIP.

„Jednym z kluczowych czynników, wyznaczających kierunek naszej współpracy z Inter Partner Assistacne – było stworzenie unikatowej platformy usług dodanych, które umożliwią nagrodzenie bezpiecznych kierowców, a tym samym propagowanie właściwych postaw i zachowań na drodze” – mówi Rafał Redzynia, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kierowców i Pasażerów SKIP.

„Nawiązanie współpracy ze SKIP wynika głównie z wspólnych wartości łączących nasze organizacje. Promocja bezpiecznej jazdy i nagradzanie kierowców poprzez specjalne taryfy wpisują się w nasze działania CSR. Liczymy, że dzięki takim inicjatywom poprawi się komfort korzystania z polskich dróg. Dla wszystkich Członków SKIP zaoferowaliśmy dostęp do infolinii prawnej i usług concierge, a dla zainteresowanych Członków SKIP opracowaliśmy bogate pakiety assistance w bardzo atrakcyjnych cenach” – wyjaśnia Paweł Grabarczyk, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu Inter Partner Assistance SA.

Pakiety assistance na motocykl i samochód obejmują pełną gamę usług pomocowych Inter Partner Assistance. Są one świadczone na preferencyjnych warunkach cenowych, dostępnych jedynie dla osób zrzeszonych w SKIP, a zarazem uczestników Programu „Bezpieczny w Drodze”. Ponadto zakres pomocy oferowanej członkom Stowarzyszenia w sytuacji awarii czy wypadku daleko wykracza poza najpopularniejsze świadczenia assistance, dodawane zwykle do klasycznych ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. Pakiety na motocykl oraz samochody do 3,5 T ładowności, obejmują szeroki zakres szybkiej i profesjonalnej pomocy – od standardowych świadczeń ze znacznie zwiększonymi limitami np. holowanie pojazdu bez limitu w Polsce i 800 km za granicą czy wynajem samochodu zastępczego do 10 dni, aż po transport części zamiennych, dostarczenie paliwa, czy też wyjątkowo kosztowne świadczenia medyczne.

„Współpraca z Inter Partner Assistance to przedsięwzięcie, umożliwiające nam kontynuowanie  kluczowego programu Stowarzyszenia: „Bezpieczni Kierowcy Płacą Mniej.” – dodaje Bartosz Wolski, Dyrektor Marketingu i PR w SKIP. „Jesteśmy przekonani, że szeroka gama usług dodatkowych – świadczonych przez profesjonalnego partnera oraz skoncentrowanych na komforcie codziennego funkcjonowania naszych członków – przyczyni się nie tylko do wzrostu ich satysfakcji, ale także konsekwentnego podtrzymywania postaw i zachowań związanych z bezpieczną jazdą.”

Wśród usług dodanych dostępnych dla wszystkich członków Stowarzyszenia SKIP znaleźć można infolinię prawną oraz concierge. Zakres infolinii obejmuje m.in. przekazanie na wybrany adres e-mail lub fax wzorów najczęściej stosowanych umów (np. umowa o pracę, najmu, sprzedaży czy darowizny), a także udostępnienie danych teleadresowych ważnych instytucji na terenie Polski (np. kancelarii notarialnych, sądów, prokuratur itp.) Usługi Concierge to z kolei prestiżowe świadczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz stylu życia poszczególnych członków Stowarzyszenia. Obejmują one m.in. organizację podróży, w tym rezerwację i dostarczenie biletów (lotniczych, autobusowych, kolejowych itp.), podstawienie samochodu wraz z kierowcą oraz organizację napraw domowych przez profesjonalnych fachowców (np. elektryka, ślusarza, szklarza). Do oferowanych członkom SKIP usług concierge należy także wsparcie w organizacji różnych form rozrywki (np. zdobycie i dostarczenie biletów na różnego typu imprezy kulturalne i sportowe).

Inter Partner Assistance (www.ipa.com.pl ) to marka należąca do Grupy AXA Assistance wchodzącej z kolei w skład Grupy AXA. Inter Partner Assistance Polska świadczy usługi od 1994 roku w sektorze podmiotów instytucjonalnych (działalność o charakterze B2B2C). Zasięgiem Grupa AXA Assistance obejmuje cały świat, posiadając swoje filie w ponad 30 krajach, a w pozostałych – sieć korespondentów. Inter Partner Assistance Polska zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania assistance w Polsce i za granicą - poza assistance medycznym, podróżnym i prawnym także assistance samochodowy, assistance domowy, szeroką gamę produktów związanych z ochroną zdrowia, pakiety świadczeń informacyjnych i usługowych o charakterze lifestyle, specjalistyczne usługi likwidacji szkód ubezpieczeniowych i wiele innych związanych z niesieniem pomocy i informacji potrzebnych na co dzień. Obecnie pod ochroną spółki, za pośrednictwem jej klientów korporacyjnych, znajduje się około 5 milionów Polaków. Polityka jakościowa Inter Partner Assistance Polska kształtowana jest w oparciu o metodę Six Sigma (AXA Way).

Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów (www.skip.com.pl ) to unikatowa i nowatorska organizacja, która od początku swojej działalności, czyli 2005 roku, kieruje się misją ciągłego zwiększania bezpieczeństwa na drogach oraz umacniania w świadomości kierowcy potrzeb bezpiecznej i rozsądnej jazdy. Stowarzyszenie SKIP wspiera i nagradza bezpiecznych użytkowników dróg poprzez negocjowanie dla nich wyjątkowych cen na wysokiej jakości produkty i usługi ubezpieczeniowe i motoryzacyjne. Środkiem do ośiągnięcia celu jest tworzenie społeczności Bezpiecznych Kierowców, którzy pod szyldem SKIP mogą wyrazić swoje wsparcie dla potrzeby aktywnych działań o zwiększenie bezpieczeństwo na drogach., oraz popracia dla unikatowej koncepcji strategii SKIP: Nagradzania Bezpiecznych Kierowców.

Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów SKIP
więcej informacji w dziale PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »