Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Oglądanie prawdziwego radiowozu, udział w konkursach z zasad ruchu drogowego, spotkanie z Komisarzem Lwem. W ramach akcji Powrót do szkoły, dolnośląscy policjanci opowiedzą dzieciom, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Zapraszamy Was 20 sierpnia do Parku Handlowego Bielany!

Zbliża się wrzesień, a z nim powrót dzieci z wakacji i początek roku szkolnego. Zaopatrujemy naszych uczniów w podręczniki, nowe piórniki i tornistry. - Nie powinniśmy jednak zapominać o najważniejszym - o bezpieczeństwie dzieci na drodze - apeluje Filip Włosek, starszy aspirant w dolnośląskiej policji. Do wspólnej sprawy włączył się Park Handlowy Bielany. Jak co roku centrum przygotowało promocje i specjalne oferty dla uczniów i ich rodziców. Dyrekcja Parku postanowiła nie poprzestawać na specjalnych ofertach. - Postanowiliśmy zadbać nie tylko o wyprawkę szkolną dla uczniów, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo, dlatego do współpracy zaprosiliśmy policję, która dla naszych najmłodszych klientów przeprowadzi specjalny program edukacyjny - mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To właśnie edukacja dzieci jest bardzo ważną formą zadbania o bezpieczeństwo na drodze. Jak wiadomo najefektywniejsza jest ta poprzez dobrą zabawę. Dolnośląska policja, która została zaproszona do wspólnego przedsięwzięcia przez Park Handlowy Bielany, ma w tej kwestii duże doświadczenie. Uczenie dzieci bezpiecznych zachowań jest koniecznym elementem prewencji. - Wiedzę tę jednak należy zaszczepiać tak, by nie zniechęcić dzieci - mówi starszy aspirant Filip Włosek. - Organizujemy więc konkursy ze znajomości ruchu drogowego, prezentujemy, jak powinien być oznakowany rower, umożliwiamy obejrzenie z bliska radiowozu policyjnego. Zaszczepiamy tym samym wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych. W działaniach wspiera nas Komisarz Lew, maskotka dolnośląskiej policji, znana już dzieciom na Dolnym Śląsku - dodaje policjant.

Komisarza  Lwa, konkursów i atrakcji nie zabraknie też 20 sierpnia w Parku Handlowym Bielany. Wszystko będzie działo się w pasażu głównym Parku w godzinach od 12.00 do 17.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Park Handlowy Bielany
http://www.bielany.parkhandlowy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »