Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Bezpłatne badanie w kierunku zaćmy w Ośrodku Mikrochirurgii Oka MEGA-LENS w Warszawie.

Jeśli w ostatnim czasie zauważyłeś jakieś problemy ze wzrokiem, potrzebujesz więcej światła do czytania, masz podwójne widzenie w jednym oku, lub widzisz obwódki wokół źródeł światła, to bardzo możliwe, że masz zaćmę.
p { margin-bottom: 0.21cm; }a:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; }a.western:link { }a.ctl:link { }

Szczególnie narażone na zaćmę są osoby powyżej 65 roku życia, palące papierosy, chorujące na cukrzycę, lub nadciśnienie tętnicze, w trakcie przewlekłej sterydoterapii. Jeśli w ostatnim czasie przechodziłeś stany zapalne oczu lub miałeś jakieś zabiegi okulistyczne, a w twojej najbliższej rodzinie ktoś chorował na zaćmę, to znajdujesz się w grupie o podwyższonym ryzyku zachorowania na zaćmę. Już 6 października br. będziesz miał możliwość zrobienia bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku zaćmy w Ośrodku Mikrochirurgii Oka przy Al. Armii Ludowej 15 w Warszawie. W godzinach 9-15 będą tam dyżurować lekarze specjalizujący się w leczeniu zaćmy. Pacjenci, którzy zgłoszą się w tym dniu do ośrodka, będą mogli zbadać wzrok pod kątem oceny przezroczystości soczewki, w celu określenia wskazań do leczenia zaćmy. Aby wziąć udział w bezpłatnym badaniu, wystarczy zarejestrować się pod specjalnym numerem telefonu: 22 825 11 33


Pamiętajmy, że tylko regularna diagnostyka wzroku, pozwala na wczesne wykrycie poważnych schorzeń oczu, takich jak choćby zaćma. Leczenie chorób oczu przynosi najlepsze efekty, oraz pozwala uniknąć wielu powikłań pooperacyjnych, w przypadku wczesnego rozpoznania schorzenia. Jedynym skutecznym leczeniem zaćmy jest leczenie operacyjne. Tylko wczesne przeprowadzenie zabiegu pozwala na szybką rehabilitację i przywrócenie widzenia. Wszystkie zabiegi usunięcia zaćmy są wykonywane w trybie ambulatoryjnym - nie ma konieczności hospitalizacji.

Operacja usunięcia zaćmy pozwala na odzyskanie widzenia, jakim cieszyliśmy się w czasach młodości. Poprzez wszczepienie odpowiedniej soczewki zaawansowanej technologicznie jak Restor czy Restor Toric, możemy pozbyć się konieczności noszenia okularów do dali, bliży, jak również możemy zlikwidować wadę wzroku taką jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Wszystkie stosowane przez nas soczewki posiadają filtry zabezpieczające wnętrze oka przed niekorzystnym działaniem światła ultrafioletowego i niebieskiego, co w istotny sposób zmniejsza ryzyko wystąpienia w przyszłości zwyrodnienia plamki żółtej (AMD).


Więcej informacji o klinice i bezpłatnym badaniu można znaleźć na stronie:

http://www.megalens.com.pl/content/pl_o_nas_strona_glownaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »