Technologie » Komputery

Bezpłatne warsztaty z druku CMYK + 1 z OKI

Bezpłatne warsztaty z druku CMYK + 1 z OKI
Zobacz więcej zdjęć »
OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1, które odbędą się 6 marca (środa) w Warszawie, w hotelu Novotel Warszawa Airport, w ramach których uczestnicy będą mogli w praktyce poznać możliwości druku z wykorzystaniem pięciu tonerów, CMYK + piąty toner biały lub przezroczysty.

Warsztaty druku CMYK + 1 do kolejna odsłona praktycznych szkoleń i pokazów kreatywnego podejścia do technologii białego tonera. Najbliższe edycje szkolenia odbędzie się 6 marca w hotelu Novotel Warszawa Airport ul. 1 Sierpnia 1, w godzinach 10:00 - 16:00. Wstęp wolny.

Podczas warsztatów eksperci OKI pokarzą między innymi, jak szybko i opłacalnie można drukować kolorowe grafiki na ciemnych podłożach i papierach barwionych w masie o gramaturze nawet do 360 g/m2 wykorzystując płaską drogę przejścia papieru. Ponadto uczestnicy zgłębią tajniki twórczego i oryginalnego wykorzystania pełnej gamy kolorów CMYK z dodatkowym kolorem białym lub przezroczystym w przypadku druku na kolorowym tle, na nietypowych nośnikach w formacie SRA3 lub arkuszach banerowych o długości 1,3 m, a także na kopertach, wizytówkach czy zaproszeniach. Eksperci OKI pokażą też jak łatwo można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. Bo biały wydruk na czarnej kopercie, ekskluzywny, ekonomiczny i szybki jest dziś niezwykle prosty do osiągnięcia.

Są firmy, dla których najwyższa jakość druku oznacza być albo nie być. To przede wszystkim przedsiębiorstwa działające na rynku Graphic Arts, zorientowane na spersonalizowane usługi poligraficzne: produkcję zaproszeń, papeterii, kartek okolicznościowych - te wydruki towarzyszą klientom w najważniejszych momentach. Tu nie ma miejsca, ani czasu na niedoskonałości. Na warsztatach chcemy pokazać, jak dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można w łatwy, szybki i ekonomiczny sposób zagwarantować klientom końcowym wysoką jakość wydruku w połączeniu z kreatywnym podejściem do projektu. Wydruki na kolorowych tłach, ciemnych kolorach z wykorzystaniem koloru białego, nawet na dużych banerach, mogą być bardzo proste do realizacji, co może przełożyć się na zbudowanie przewagi konkurencyjnej i zdobycie nowych klientów. Na warsztatach chcemy pokazać jak wykorzystywać możliwości białego tonera, aby nasza firma mogła oferować oryginalne, kreatywne i wysokojakościowe produkty - mówi Krzysztof Nakielski, Regional Product Marketing Manager OKI Europe.  

Uczestnicy będą też mieli możliwość własnoręcznego przetestowania możliwości urządzeń graficznych OKI z białym lub przezroczystym tonerem: Pro9541, Pro9542 i Pro9542 z systemem druku na kopertach. Wstęp na warsztaty jest wolny, po wcześniejszym potwierdzeniu udziału w warsztatach (email: krzysztof.nakielski@okieurope.com lub telefonicznie Krzysztof Nakielski, tel. 22 44 86 500). Warsztaty są bezpłatne.

KIEDY: 6 marca (środa) 2019 roku, w godzinach: 10:00-16:00

GDZIE: Hotel Novotel Warszawa Airport ul. 1 Sierpnia 1 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »