Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

Biała elegancja w łazience. Baterie Raila od Laveo

Biała elegancja w łazience. Baterie Raila od Laveo
Zobacz więcej zdjęć »
Urządzając łazienki w kolorze czystej bieli bardzo często poszukujemy dodatkowych detali, które uzupełnią aranżację…

I tu pojawia się problem, bowiem wybór takich elementów, jak armatura w kolorze bieli jest dość skromny na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom klientów, Laveo stworzyło kompromis na rzecz bieli. Baterie biało-chromowe, które będą świetnym dopełnieniem zarówno aranżacji łazienki w czystej bieli jak i biało-czarnych czy piaskowo-beżowych projektów łazienek. To seria łazienkowa Raila.

Serię Raila tworzą cztery baterie przeznaczone do łazienek: bateria wannowa, natryskowa oraz dwie baterie umywalkowe.  Obie baterie umywalkowe – nablatowa oraz naumywalkowa posiadają dodatkowo korki klik-klak, które wystarczy zamknąć i otworzyć naciskając palcem. Baterie Raila mają nowoczesny i ciekawy design i bardzo wysoką jakość wykonania. Wyposażono je w wysokiej klasy głowice i napowietrzacze wody.

Baterie Raila Laveo mają 8 lat gwarancji. Można je nabyć w wybranych salonach wyposażenia łazienek oraz z sieci marketów Castorama. Ceny w zależności od modelu to ok. 250-350 zł.

Laveo PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »