Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Biebrza24 w Biebrzańskim Parku Narodowym

Biebrza24 w Biebrzańskim Parku Narodowym
Zobacz więcej zdjęć »
Biebrza24 idealne miejsce do odpoczynku z szerokim wachlarzem atrakcji turystycznych m.in.: spływy tratwami, spływy kajakami, wycieczki piesze i rowerowe.

Biebrza24 to firma rodzinna, która kompleksowo, od kilkunastu lat świadczy usługi turystyczne. Jest to obiekt całoroczny, położony w Górnym Basenie Biebrzańskiego Parku Narodowego, w powiecie augustowskim. To idealne miejsce do odpoczynku, w bezpośrednim kontakcie z nieskazitelną przyrodą, jak i świetny punkt wypadowy do zwiedzenia zarówno Biebrzańskiego PN, jak i Augustowszczyzny i Suwalszczyzny.

Biebrza24 to nie tylko baza noclegowa czy żywieniowa, to również wypożyczalnia sprzętu turystycznego (tratwy, kajaki, łódki, rowery…). Prowadzimy także punkt IT, w którym można uzyskać wszelkie, niezbędne informacje o odwiedzanym regionie. Posiadamy własne pole namiotowe, bezpośrednio nad rzeką Biebrzą, można tam skorzystać z sauny, boiska do siatkówki, świetlicy z kominkiem lub urozmaicić swój pobyt noclegiem w szałasach na palach, bądź na tratwie. Naszym priorytetem jest turystyka aktywna, w związku z tym przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji turystycznych, zarówno dla Gości indywidualnych, jak i większych grup zorganizowanych (każdy znajdzie coś interesującego dla siebie). W naszej ofercie posiadamy m.in.: spływy tratwami, spływy kajakami (jedno lub kilkudniowe), wycieczki piesze i rowerowe oraz inne, ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu.

Oferta:

· Baza noclegowa

· Wyżywienie

· Spływy tratwami rzeką Biebrzą

· Spływy kajakowe

· Wycieczki rowerowe, (miejsce przyjazne rowerzystom Green Velo)

· Wycieczki piesze z przewodnikiem i indywidualne

· Prywatne pole namiotowe nad rzeką Biebrzą z szałasami na palach

· Sauna

· Pokaz wypieku sękacza

· Wędkowanie

· Grzybobranie

· Punkt Informacji TurystycznejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »