Technologie » Komputery

Big data jak młotek - Wonga.com

Jak znaleźć złotą rybę w oceanie danych? Czy ich analiza zawsze przynosi korzyści? O wykorzystaniu BIG DATA w biznesie rozmawia Adam Łopusiewicz (mamstartup.pl) z Marcinem Borowieckim, Dyrektorem Zarządzającym wonga.com.

Proszę powiedzieć jakie korzyści przynosi big data w firmie?

Big data w usługach finansowych przynosi przede wszystkim korzyści dla klienta, które wynikają z tego, że zleceniobiorca jest w stanie podjąć decyzję w sposób automatyczny, obiektywny i natychmiastowy. Sprawia to, że w sektorze, w którym klient poszukuje finansowania i zależy mu na tym, żeby fundusze otrzymać w ciągu kilku minut, dzięki analizie dużych zbiorów danych jesteśmy w stanie szybciej ocenić jego zdolność kredytową. Fakt, że korzystamy z kilku tysięcy punktów danych, pomaga podejmować lepsze decyzje.

Czytaj całość wywiadu tutaj: http://www.erp-view.pl/business_intelligence/big_data_jak_mlotek_wonga_com.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »