Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Bilet do Term Bukovina teraz kupisz on-line

Bilet do Term Bukovina teraz kupisz on-line
Zobacz więcej zdjęć »
Bilety do bukowiańskich Term można już kupić w Internecie. Na stronie www.termabukowina.pl jest już dostępny łatwy w obsłudze wirtualny system zakupu biletów. Dzięki niemu klienci zaoszczędzą czas i będą mogli bez stresu cieszyć się mocą wodnych atrakcji.

Aby kupić bilet, wystarczy odwiedzić stronę www.termabukowina.pl, wybrać ilość i typ wejściówek oraz wydrukować pliki, które otrzymamy na naszą skrzynkę e-mail. Płatności dokonać można za pomocą karty lub przelewem. Wejściówki można więc nabyć bez wychodzenia z domu. Z wydrukowanym biletem należy zgłosić się do recepcji Term Bukovina, aby wymienić je na paski magnetyczne. Wprowadzony system wirtualnego zakupu biletów jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu z łatwością korzystać mogą z niego nawet mniej doświadczeni internauci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


- Idziemy z duchem czasu i wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i bez zbędnych formalności można dokonać zakupu biletów - mówi Piotra Kuchta, Prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego - właściciela obiektu. - To szczególnie ważne w okresie wakacji, ferii, czy tzw. długich weekendów, gdy nasz kompleks basenów odwiedza wielu gości.


Wprowadzenie kasy biletowej on-line pozwoli usprawnić sprzedaż biletów na terenie obiektu, a wszystkim klientom odwiedzającym baseny cieszyć się łatwym dostępem do atrakcji, w które obfituje Terma Bukovina.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »