Technologie » Komputery

Bimax wdraża ERP i CRM firmy Microsoft

Indywidualne podejście do klientów oraz dynamiczny rozwój firmy Bimax Sp.z o.o. związany z wchodzeniem na nowe rynki zdecydowały o podjęciu decyzji o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego. Firma zdecydowała o wyborze systemu ERP Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics CRM.

Projekt obejmuje implementację systemów w najważniejszych obszarach przedsiębiorstwa. Dzięki Microsoft Dynamics NAV zarządzanie poszczególnymi procesami w firmie będzie sprawniejsze i dokładniejsze. Rozwiązanie zapewni także dostęp do danych na temat produktów, co umożliwi Bimax dokładną analizę wszystkich mechanizmów związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy poprzez możliwość przeprowadzania analiz i tworzenia raportów.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/bimax_wdraza_erp_i_crm_firmy_microsoft.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »