Moda » Odzież

Bitwy izMorgluma powered by Level77

Już w najbliższą środę o godzinie 20.30 rozpoczyna się długo oczekiwana chwila. Długo oczekiwania przez fanów, przez graczy i samych organizatorów.

Już w najbliższą środę o godzinie 20.30 rozpoczyna się długo oczekiwana chwila. Długo oczekiwania przez fanów, przez graczy i samych organizatorów. Długo oczekiwana ponieważ inauguruję współpracę pomiędzy firmą Level77 a portalem starcraft2tv.pl. Istotą współpracy jest organizowanie zawodów e-sportowych przez portal starcraft2 oraz dostarczanie wsparcia rzeczowego przez firmę Level77. Zwieńczeniem pracy włożonej w to aby fani mogli wziąć udział w zawodach, w których główna nagrodą są gadżety oraz akcesoria dla graczy ufundowanych przez firmę Level77 jest startujący za dwa dni pojedynek rozegrany w starcrafta 2 w formacie BO5.


Środowe zawody są początkiem cyklu imprez, gdzie spotykać się będą zaproszeni, najlepsi zawodnicy Sc2 w Polsce - zmierzą się oni w pojedynku o dowolną koszulkę z motywem Sc2 ufundowaną przez Level77 - mówi nam Marcin Lelontko jeden z najlepszych komentatorów starcfrata 2 w Polsce oraz twórca portalu starcraft2tv.pl. Jak dodaje „Bitwy" będą rozgrywane raz w miesiącu, przewidzieliśmy 6 edycji. A zatem sześć emocjonujących edycji, w których fani rywalizować będą o niesamowite nagrody. Sześć edycji to kilkanaście pojedynków najlepszych graczy w Polsce. Mnóstwo atrakcji przewidzianych przez organizatorów i przede wszystkim relację wideo na żywo, które dostępne będą w internecie na portalu starcraft2tv.pl.


Level77 od początku swojego istnienia wspierał cenne inicjatyw związane z e-sportem. Zanim doszło do współpracy z portalem starcrafttv.pl Level77 współpracował również z ESL. Nie jest to zatem pierwsza inicjatywa dystrybutora gadżetów i akcesoriów dla graczy w e-sport w Polsce, a już na pewno nie ostatnia. Rozwój dyscyplin e-sportowych w Polsce z roku na rok jest coraz szybszy, co oczywiście cieszy. Jednak jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. I stąd też każda inicjatywa wspomagająca rozwój e-sportu w Polsce otrzymuje nasze uznanie - mówi Bartłomiej Skarbiński z Level77.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Level77
http://www.level77.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »