Dom » Budownictwo

Biuro geodezyjne GeckoGeo z filmem promującym usługi w Starogardzie Gdańskim

Biuro geodezyjne GeckoGeo z filmem promującym usługi w Starogardzie Gdańskim
Zobacz więcej zdjęć »
GeckoGeo, biuro geodezyjne działające na Kujawach i Pomorzu, zaprezentowało film promujący usługi geodezyjne skierowane do klientów ze Starogardu Gdańskiego i okolic miasta.

GeckoGeo to biuro geodezyjne znane ze swojego prokonsumenckiego podejścia do klientów. Biuro działa na terenie całych Kujaw i Pomorza, oferując usługi geodezyjne w Starogardzie Gdańskim, całym powiecie starogardzkim i okolicach.

Biuro reklamuje się hasłem „Słuchamy, Planujemy, Doradzamy i Wykonujemy", zaś na stronie Geckogeo.pl możemy również przeczytać takie oto słowa:
„Obiecujemy, że dobrze poznamy Twoje potrzeby, wysłuchamy Cię i poświęcimy czas na pełne zrozumienie zakresu powierzonych prac. Potraktujemy Twój projekt, jak nasz własny."

Film promocyjny biura, skierowany na obszar Starogardu Gdańskiego i okolic, reklamuje takie usługi jak wykonywanie map do celów projektowych i planistycznych, inwentaryzacje powykonawcze budynków, wznowienia znaków granicznych i inne. Film dostępny na Youtube, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=4uA3r2xiK-cRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sasage

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »