Firma » Reklama

Black&White PR dla Li Parie

Li PARIE lingerie powierzyła kreowanie swojego wizerunku firmie BLACK&WHITEPR. Podpisana umowa współpracy zakłada koncentrację agencji na działaniachmedia relations oraz obsłudze medialnej organizowanych przez markę eventów

Li PARIE lingerie to pierwsza w Polsce tak dynamicznie rozwijająca się firma, profesjonalnie zajmująca się brafittingiem, czyli specjalistycznym dopasowaniem bielizny do kształtu ciała.

Jak wykazują statystyki aż 95% kobiet nosi źle dopasowane staniki. Skutkiem są deformacje biustu i nieprawidłowa postawa ciała, będąca efektem złego obciążenia kręgosłupa i ramion. Rezultatem mogą być problemy zarówno zdrowotne, jak i stricte psychologiczne, jak chociażby kompleksy, czy brak akceptacji własnego ciała, z czego większość Pań nie zdaje sobie nawet sprawy.

Li PARIE, poprzez działania PR, chce promować nie tylko swoją markę, ale także propagować wiedzę na temat brafittingu i jego pozytywnego wpływu na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Firma nie tylko dba o estetyczne walory bielizny, ale także sporo miejsca w swojej działalności poświęca na zachęcanie kobiet do codziennego badania piersi w trakcie prawidłowego ubierania bielizny, czyli na profilaktykę raka piersi. Li PARIE pragnie być postrzegana jako swoisty ambasador kobiecości. „Biust jest sentencją kobiecości, to jak go traktujemy, jak dbamy, ubieramy - wpływa na to jak się czujemy i kim jesteśmy." - mówi Jolanta Lewicka właścicielka Li PARIE. Dlatego działania public relations realizowane przez agencję BLACK&WHITE będą miały charakter głównie edukacyjny, uświadamiający iż dobrze dobrana bielizna podkreśla atuty kobiety i maskuje jej mankamenty.

Agencja BLACK&WHITE PR od lat wpiera swoich klientów w kształtowaniu wizerunku oraz budowaniu relacji z mediami. W gronie jej klientów znajdują się m.in. mleczny koncern MÜLLER, UPC POLSKA, browar CORNELIUS, dystrybutor systemu kawowego LAVAZZA A MODO MIO, ekspert w dziedzinie obrotu kamieniami inwestycyjnymi DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION.

Więcej informacji udzielą:
Patrycja Sawicka Tel. 506 181 076
e-mail - patrycja@bwpr.pl
Agnieszka Kołogrecka Tel. 601 40 70 33
e-mail - agnieszka@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »