Dom » Wnętrza

Błękitne wspomnienie lata

Błękitne wspomnienie lata
Zobacz więcej zdjęć »
Niebieskie tonacje, kojarzące się z lazurem morza i bezkresem pogodnego nieba, pomogą zachować wakacyjne wspomnienia i poczucie letniej beztroski na dłużej.

Niebieski dobrze komponuje się z innymi kolorami i pasuje do pomieszczeń o różnorodnej stylistyce. Paleta Swoboda z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów to siedem odcieni, które wypełnią aranżację subtelnym pięknem, współtworząc spokojną i inspirującą przestrzeń. Rozbielone nuty (np. Light Cloud, Fresh Ocean) pozwolą się zrelaksować w harmonijnie urządzonych wnętrzach. Bardziej nasycone kolory (np. Egyptian Turquoise, Silent Denim, Marine Dream) oryginalnie ożywią stylizację i podkreślą jej wyjątkowość.

W nowoczesnej stylistyce

Błękit w tonacji chłodnej wody (Aqua Reflection) jest wyrazistym elementem, przełamującym klasyczne połączenie bieli, czerni i szarości. W tej nowoczesnej aranżacji jadalni, to właśnie na nim skupia się uwaga - również dzięki wyeksponowanej na ścianie mini-galerii oryginalnych zdjęć.

Twórcze połączenie

Pochodzące z jednej palety, lecz wyraźnie odcinające się dwa odcienie - Light Cloud i Marine Dream - tworzą na ścianie niezwykłą kompozycję. Doskonale współgra z nią utrzymany w tej samej tonacji kolorystycznej obraz o nowoczesnej formie. Przy tak oryginalnie udekorowanej ścianie, dobrym wyborem będą meble o prostych kształtach.

Wyraziście i przestronnie

Nasycony odcień Silent Denim, zastosowany na dużej powierzchni, prezentuje się bardzo efektownie. By tak wyrazista barwa nie przytłoczyła wizualnie przestrzeni, warto zestawić ją z bielą. Utrzymane w takiej kompozycji kolorów pomieszczenie będzie niebanalnie zaaranżowane, a jednocześnie nie straci swej przestronności.

Zabawa kolorami

To propozycja dla osób lubiących śmiałe rozwiązania kolorystyczne. Kontrastowe połączenia odcieni nie są proste w stosowaniu - przynieść mogą jednak znakomite efekty aranżacyjne. Wyrazisty Egyptian Turquoise i radosny żółty tworzą ożywczą i pełną energii kompozycję, idealną do nowoczesnej łazienki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »