Technologie » Internet

Blue Coat najlepszy w bezpiecznych bramkach

Veracomp, autoryzowany dystrybutor Blue Coat Systems ogłasza, że producent znalazł się w grupie liderów w Magicznym Kwadracie dotyczącym bezpiecznych bramek internetowych, w raporcie opracowanym przez firmę badawczo-doradczą Gartner Inc.

Produkowane przez Blue Coat Systems urządzenia ProxySG zapewniają firmom prowadzenie skutecznej polityki dostępu do internetu, związanej z kontrolą treści i bezpieczeństwem aplikacji.

Produkty z rodziny ProxySG firmy Blue Coat Systems pomagają elastycznie wdrażać politykę bezpieczeństwa dotyczącą: treści, użytkowników aplikacji i protokołów. Równocześnie optymalizują pasmo i zwiększają wydajność korporacyjnej sieci. Bramki oferują wysoką skalowalność, pozwalają użytkownikom na uproszczenie infrastruktury IT, poprzez zredukowanie liczby urządzeń wymaganych do zabezpieczenia i sterowania siecią.

Badanie Gartnera klasyfikuje dostawców na podstawie komplementarności ich strategii oraz efektywności jej realizacji. Oceniający zwracają uwagę na innowacyjność rozwiązań, jakość techniczną produktu, zrozumienie potrzeb rynku, strategię sprzedaży oraz obecność dostawcy na wielu rynkach.

Firma Gartner umieściła również firmę Blue Coat Systems w grupie liderów raportu Magiczny Kwadrat, który dotyczył sterowników optymalizujących sieci rozległe (WAN) z 2007 r.

Raport jest dostępny pod adresem: http://www.bluecoat.com/landing/gartner-swg-2008.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »