Firma » Biznes

BlueParrott przedstawia bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do użytku z Microsoft Teams Walkie Talkie

BlueParrott przedstawia bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do użytku z Microsoft Teams Walkie Talkie
Zobacz więcej zdjęć »
BlueParrott, lider w technologii bezprzewodowych słuchawek, przedstawia C300-XT MS oraz B450-XT MS - zestawy słuchawkowe Bluetooth® z redukcją szumów do użytkowania z nową funkcją Microsoft Teams Walkie Talkie.

Zaprojektowane dla pracowników produkcyjnych w różnych branżach, takich jak magazynowanie, handel detaliczny, usługi terenowe i transport, prezentowane zestawy słuchawkowe umożliwiają natychmiastową, wyraźną i bezpieczną komunikację w rozproszonych zespołach.

Funkcja Teams Walkie Talkie zamienia smartfony i tablety w walkie talkie, które działają w sieciach komórkowych lub Wi-Fi, umożliwiając członkom zespołu natychmiastową rozmowę w różnych lokalizacjach geograficznych, sklepach lub magazynach, bez standardowych ograniczeń wynikających z  zasięgu radiowego. Funkcja Teams Walkie Talkie jest zawsze dostępna, nawet gdy urządzenia są zablokowane lub zajęte przez inną aplikację, jak np. skanowanie, zapewniając bezproblemową współpracę. Funkcja ta opiera się na chmurze Office 365 zgodnej z warstwą D, dzięki czemu komunikacja walkie talkie jest bezpieczna i tylko upoważnieni członkowie mają dostęp do każdego z kanałów.

BlueParrott C300-XT MS oraz B450-XT MS to jedne z nielicznych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Bluetooth, które są wyposażone w nową funkcję Teams Walkie Talkie. Zestawy słuchawkowe wykorzystują unikalny Parrott ButtonTM ,który po jednym dotknięciu zapewnia dostęp do Teams Walkie Talkie Push-to-Talk (PTT), umożliwiając użytkownikom bezproblemową interakcję z członkami zespołu, klientami i interesariuszami, podczas pozostawania w ruchu. Nowe zestawy słuchawkowe BlueParrott wraz z funkcją Teams Walkie Talkie zmniejszają liczbę urządzeń do noszenia przez pracowników, poszerzają ich zasięg łączności z zespołami i umożliwiają komunikację bez użycia rąk.

„Nasze zestawy słuchawkowe zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić współpracę profesjonalistów pracujących w bardzo głośnych i wysoce mobilnych środowiskach” - powiedział Yves Dupuis, Senior Vice President, Global Enterprise Solutions, Jabra. „Teraz, po dodaniu Microsoft Teams Walkie Talkie, zestawy słuchawkowe BlueParrott umożliwiają pracownikom produkcyjnym bezpośrednią komunikację z tymi członkami zespołu, u których trzeba zwiększyć produktywność w codziennej pracy ”.

Pracownicy produkcyjni mogą stanowić znaczną część całkowitej siły roboczej. Pracownicy ci mają bezpośredni wpływ na efektywność organizacji, doświadczenia klientów i interesariuszy, a także na lojalność. Badania pokazują, że 91% kadry kierowniczej zgłasza wzrost wydajności i produktywności, gdy pracowników produkcyjnych wspierają urządzenia cyfrowe.

„Wyposażenie pracowników produkcyjnych w odpowiednie narzędzia cyfrowe ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia produktywności i efektywności” – mówi Mayank Verma, Director, Product Marketing for Modern Work Firstline Solutions w Microsoft Corp. „Nasza współpraca z BlueParrott przenosi produktywność pracowników produkcyjnych na wyższy poziom, oferując dwa unikalne rozwiązania do natychmiastowej komunikacji głosowej, zapewniające bezproblemową obsługę bez użycia rąk”.

Zestawy słuchawkowe BlueParrott oferują funkcje klasy premium i są obsługiwane przez większość urządzeń wspierających technologię Bluetooth. Nowe zestawy słuchawkowe posiadają następujące funkcje:

C300-XT MS:

       zaprojektowany do użytku z Teams Walkie Talkie

       redukcja hałasu na poziomie 80%

       do 10 godzin rozmów

       wydajna, kompaktowa konstrukcja

       odporność na kurz i wodę: klasa IP65

       VoiceControlTM do stosowania bez użycia rąk

       do wyboru zaczep na ucho, pałąk na szyję i pałąk na głowę

       trzyletnia gwarancja

 

C450-XT MS:

       zaprojektowany do użytku z Teams Walkie Talkie

       blokuje 96% szumów otoczenia

       do 24 godzin rozmów

       mocna konstrukcja: klasa IP54

       ładowanie przez USB-C

       wyściełany pałąk i duża, wyściełana konstrukcja nauszników

       VoiceControlTM do stosowania bez użycia rąk

       trzyletnia gwarancja

 

Ceny i dostępność

·       BlueParrott C300-XT MS będzie dostępny od 1 września w cenie 139.99 EUR / 122.00 GBP

·       BlueParrott B450-XT MS będzie również dostępny od 1 września w cenie 179.99 EUR / 157.00 GBP na stronie: http://www.blueparrott.com/microsoft-teams-walkie-talkie. Funkcja Teams Walkie Talkie jest dostępna obecnie dla użytkowników systemu Android. Funkcja będzie dostępna dla użytkowników iOS pod koniec 2020 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »