Dom » Wnętrza

Błyskotliwa aranżacja, czyli Kominki Optiflame z obudowami malowanymi na wysoki połysk

Błyskotliwa aranżacja, czyli Kominki Optiflame z obudowami malowanymi na wysoki połysk
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe kominki elektryczne Optiflame: Avalone Czarny i Biały, Mozart Biała Perła, Mozart Black oraz Mozart Mini świecą przykładem w sposób jak najbardziej dosłowny.

Obudowy malowane na wysoki połysk w kolorze błyszczącej bieli i czerni sprawiają, iż modele zdecydowanie wyróżniają się na tle innych kominków. Pomieszczenia, w których się znajdą zabłysną zatem ciekawą i gustowną aranżacją, a lokatorzy dadzą się poznać jako utalentowani dekoratorzy własnych wnętrz.


Kominki to idealny sposób na przytulny wystrój wnętrza. Nawet jeśli zachowane są w stylistyce bardzo nowoczesnej, jak Avalone Czarny i Biały, Mozart Biała Perła, Mozart Black oraz Mozart Mini, malowane na wysoki połysk. Realistyczny efekt płomienia, w które zostały wyposażone pozwala bowiem utrzymać równowagę pomiędzy ich współczesnym designem a przytulną atmosferą, której są zasługą.


Avalone - geometryczna harmonia


Mniej znaczy więcej, to główna dewiza stylu minimalistycznego. Zwolennicy tego trendu rezygnują z przepychu, przesady na rzecz prostoty i niewymuszonej elegancji. Meble i inne sprzęty w pomieszczeniu mają gładkie, jednolite powierzchnie, geometryczne kształty, monochromatyczne barwy. Z myślą o wszystkich, którzy poszukują elementów dekoracyjnych wyróżniających się powyższymi cechami powstały kominki elektryczne Optiflame – Avalone, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym lub białym. Ekstrawagancka czerń lubi szokować, wpisuje się wobec tego we wnętrza jasne, przestronne, wydobywające kontrast, biel z kolei prezentuje się delikatnie i tajemniczo, wręcz sterylnie w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny design obu modeli podkreśli charakter nowoczesnego wystroju, jednak szczególny blask płomieni nada wnętrzu ciepłego i przyjaznego charakteru.


Mozart – klasycznie piękny


W nieco bardziej klasycznej stylizacji zaprojektowany został model Mozart. Biała Perła to zestawienie perłowej bieli z wnętrzem imitującym czarny marmur. Kominek będzie się doskonale prezentować w nowocześnie urządzonym pokoju, gdzie kontrast kolorystyczny połączony z ciepłym blaskiem płomienia może dać olśniewający efekt. W tego typu pomieszczeniach sprawdzi się również model Mozart Black, którego pokryta czarnym, fortepianowym lakierem obudowa otacza wkład w barwie matowej czerni. Dla ceniących klasyczne piękno i przytulność stworzono natomiast kominek Mozart Mini, który utrzymano w naturalnej kolorystyce połyskliwej czerni. Jest on mniejszy od pozostałych, sprawdzi się zatem w pomieszczeniach, w których oszczędność miejsca jest sprawą priorytetową.


Błyskotliwe technologieBłyszczące obudowy to z pewnością cechy szczególne nowych kominków elektrycznych Optiflame. Warto jednak zwrócić uwagę również na funkcje, w które zostały wyposażone, dzięki którym obsługa kominków należy do czynności prostych i przyjemnych. Montaż sprowadza się do wyciągnięcia urządzenia z opakowania, wybraniu dla niego odpowiedniego miejsca i podłączenia do prądu za pomocą kabla z wtyczką. Wszystkie modele wyposażone zostały w efekt płomieni Optiflame imitujący płonące polana. Efekt płomienia w pobiera jedynie 120-130 W, co oznacza około 8 gr/h. Jest on niezależny od trybu grzania, który gwarantują termowentylatory o mocy grzewczej 1, 5 kW, w przypadku najmniejszego kominka Mozart Mini oraz 2 kW w pozostałych modelach.  Co więcej kominek Mozart Biała Perła wyposażony został w pilot zdalnego sterowania, który dodatkowo ułatwia pracę z urządzeniem.

Nowości Optiflame - kominki elektryczne z obudowami w kolorze połyskliwej czerni oraz bieli będą stanowić niepowtarzalny element dekoracyjny każdego domu. Ich lśniący lakier, podkreślony blaskiem płomieni, doda bowiem splendoru, elegancji, nowoczesności i szyku wszystkim pomieszczeniom, w których się znajdą.
Kominki z obudowami malowanymi na wysoki połysk:
Avalone:
Typ: kominek plus obudowa
Kolor obudowy: czarny/biały
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 900x900x320 mm
Moc grzewcza: 2, 0 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W
Cena brutto: 2 250, 00 zł
Mozart Biała Perła:
Kominek wyposażony w pilot zdalnego sterowania
Typ: kominek plus obudowa
Kolor obudowy: perłowy biały z połyskiem
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 857x920x375 mm
Moc grzewcza: 2, 0 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W
Cena brutto: 1 490, 00 zł
Mozart Black:
Typ: kominek plus obudowa
Kolor obudowy: czarny z połyskiem
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 857x920x375 mm
Moc grzewcza: 2, 0 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W
Cena brutto: 1 390, 00 zł
 Mozart Mini:
Typ: kominek plus obudowa
Kolor obudowy: czarny z połyskiem
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 760x700x280 mm
Moc grzewcza: 1, 5 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 120 W
Cena brutto czarny: 1 150, 00 zł
Cena brutto orzech: 1 100, 00 zł
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.
Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
Ul. Strzeszyńska 33
60-479 Poznań
tel. 61 842 58 05
www.optiflame.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »