Technologie » Komputery

BMC Software nagrodzone przez YPHISE

BMC Software nagrodzone przez YPHISE
Zobacz więcej zdjęć »
BMC Software oferuje klientom najwyżej notowane rozwiązanie do zarządzania zasobami (SAM – Software Asset Managemement), które zapewnia lepszą dostępność usług, znaczne redukcje kosztów i obniżenie ryzyka.

Yphise - wiodąca w Europie firma badawcza branży technologicznej przyznała certyfikat "najwyżej notowany" dla rozwiązania BMC Remedy Asset Management, oferowanych w Polsce przez CompFort Meridian Polska.

Po wnikliwym sprawdzeniu oferty BMC, IBM, CA i Novella, analitycy Yphise doszli do wniosku, że wszystkich konkurentów przewyższa rozwiązanie BMC Remedy Asset Management, które jest częścią pakietu BMC Remedy IT Service Management (ITSM). Rozstrzygająca okazała się zdolność rozwiązania BMC do rozumienia i kontrolowania relacji między oprogramowaniem a usługami biznesowymi, wpływ na zgodność z regulacjami, dostępność usług biznesowych i redukcję kosztów.

"Raport Yphise umacnia nas w przekonaniu, jak ogromny wpływ mają rozwiązania BMC ITSM na sukcesy biznesowe klientów i efektywność ich systemów IT" - powiedział Luca Lazzaron, wiceprezes i dyrektor generalny BMC na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Yphise prowadzi niezależne badania tworząc portfolio wartościowych projektów, które menadżerowie IT w dużych i średnich firmach powinni rozpatrywać w czasie podejmowania decyzji inwestycyjnych. Od 1993 roku Yphise przyznaje swoją prestiżową nagrodę „najwyżej notowany" dla rozwiązań, które najlepiej sprawdziły się w konkretnym przypadku biznesowym.

Raport Yphise na temat rozwiązań SAM mówi także o tym, że nie służą one jedynie rozwiązywaniu wewnętrznych problemów z optymalizacją systemów IT, ale stanowią także kluczowe narzędzie do zapewniania skutecznej aktywności biznesowej.
BMC Remedy Asset Management jest podstawą wdrożenia najlepszych praktyk ITIL v.3 Service Asset and Configuration Management, które pozwalają organizacjom panować nad systemami IT i utrzymywać oprogramowanie w ścisłym związku z priorytetami biznesowymi.

Informacje o CompFort Meridian Polska:
CompFort Meridian Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1 stycznia 1990 r. i zatrudnia ponad 110 osób, a w roku 2007 osiągnęła obroty przekraczające 76 milionów złotych. Jest dostawcą rozwiązań do zarządzania systemami informatycznymi, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa, dostępności i wydajności. Firma od ponad 12 lat współpracuje z BMC Software mając najwyższy status Solution Elite Provider. Posiada również tytuł Platinum Partner firmy Symantec. Jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Serena Software, Check Point Juniper Networks, RSA, WebSense, Tufin, SafeStone oraz IBM w zakresie systemów zSeries i DB2.
Więcej informacji o CompFort Meridian Polska można znaleźć pod adresem: www.compfort.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »