Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Bo siła tkwi w kobietach! – czyli „Projekt Kobieta”

Bo siła tkwi w kobietach! – czyli „Projekt Kobieta”
Zobacz więcej zdjęć »
Już 22 lutego br., w hotelu Szablewski w Środzie Wielkopolskiej rozpocznie się pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów pod szyldem „Projekt Kobieta”. Misja projektu to natchnąć, zmotywować oraz pomóc uczestniczkom w dokonaniu w swoim życiu zmian na lepsze.

W tym celu, przez kolejne trzy miesiące pod okiem specjalistów takich jak mental coach, psycholog, wizażystka, stylistka czy kucharz, w odprężającej atmosferze odbywać się będą weekendowe spotkania poświęcone wybranej tematyce. Warto wiec zapisać się już teraz, bo ilość miejsc jest ograniczona!
 
Nowy rok to doskonały moment na rozpoczęcie zmian. Najlepiej jednak jest przeprowadzać je pod czujnym okiem kompetentnych osób i przede wszystkim dać sobie czas na osiągnięcie efektów. „Projekt Kobieta” stworzony z myślą  o potrzebach nowoczesnych kobiet, które pragną się rozwijać, zbudowany jest z czterech paneli tematycznych, odbywających się co miesiąc, zaczynając od lutego. Ich harmonogram ułożony został w taki sposób, by kompleksowo zająć się potrzebami uczestniczek.

Kompozycja dla umysłu i zmysłów

Wielość i obszerność tematów zadecydowała o podzieleniu cyklu na cztery części. Każda z nich składa się z dwudniowych warsztatów, które poprowadzą wybitni specjaliści z różnych dziedzin – trenerzy NLP i rozwoju osobistego, psycholog, psychoterapeuta, stylistka, wizażystka, bra-fitterka, aktor i szef kuchni. Każdy z nich przygotował coś wyjątkowego, by obudzić w uczestniczkach wewnętrzną siłę, chęć do rozwoju i czerpania satysfakcji z życia. 

Budujmy na solidnych fundamentach

Cykl spotkań rozpocznie się 22 lutego br. warsztatami dotyczącymi budowania relacji, ponieważ to one w dużej mierze decydują o jakości naszego życia. Umiejętne budowanie zarówno tych prywatnych, jak i służbowych, nie jest trywialne i bezproblemowe. By nie wpaść w sidła obciążających związków, a w razie potrzeby umieć spojrzeć na nie z dystansu i przebudować na pozytywne lub znaleźć w sobie siłę, by z nich wyjść- swoją wiedzę skrzyżują psycholog Małgorzata Kruszewska oraz trener NLP i mental coach Marcin Lechna. Kolejne 3 części skupią się na analizie wizerunkowej każdej uczestniczki, budowaniu satysfakcji w miejscu pracy, a zakończą się podróżą po świecie duchowych wartości kobiet. 

Jeden krok do zmian na lepsze

„Projekt Kobieta” zainicjowany został przez kobiety, które nie boją się wyzwań. Anna Szeflińska, właścicielka agencji FlyPR, Daria Lewandowska, Project Manager w międzynarodowej firmie informatycznej oraz Sabrina Szablewska, światowa modelka, obecnie Dyrektor  Zarządzająca  w Grupie Hoteli Szablewski, opracowały unikalną formułę warsztatów dostosowując program do potrzeb i oczekiwań współczesnych kobiet. Jest to swego rodzaju manifest wsparcia i siły, którą pomysłodawczynie chcą się dzielić z innymi, by na swojej drodze spotykać więcej szczęśliwych i spełnionych kobiet.

Więcej na temat warsztatów, programu oraz trenerów można dowiedzieć się na stronie FlyPR http://www.flypr.pl/pk/ oraz Hotelu Szablewski w Środzie Wielkopolskiej http://szablewski.pl/sroda-wielkopolska/news.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody!
 
 
FlyPR to wrocławska Agencja public relations założona przez Annę Szeflińską. Agencja specjalizuje się w działaniach media relations, jak również w doradztwie w zakresie komunikacji oraz przeprowadzaniu szkoleń z autoprezentacji, kreowania wizerunku oraz kontaktu z mediami. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »