Technologie » Komputery

Bonair wdroży rozwiązanie do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi w firmie Krakodlew

Krakodlew SA, jedna z czołowych polskich odlewni żeliwa szarego oraz sferoidalnego, zdecydowała się na zakup i implementację rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z modułem AX Honoraria 2012 do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wdrożenie zrealizuje firma Bonair SA, specjalizująca się w dostarczaniu usług i rozwiązań informatycznych dla firm różnych sektorów gospodarczych. Prace wdrożeniowe rozpoczęły się 14 października br.

 
Kontrakt obejmuje zakup licencji Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z abonamentem oraz licencji na moduł AX Honoraria 2012. Ponadto podpisano umowę serwisową na okres 3 lat.
Wdrażane rozwiązania umożliwią firmie Krakodlew SA lepsze zarządzanie w obszarze prac badawczo-rozwojowych, jak również działań operacyjnych – komentuje Piotr Towarek Dyrektor Działu Rozwiązań Biznesowych Bonair SA.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/bonair_wdrozy_rozwiazanie_do_zarzadzania_pracami_badawczo-rozwojowymi_w_firmie_krakodlew.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »