Gospodarka » Żywność

Bonduelle Polska laureatem Superbrands 2013

Bonduelle Polska laureatem Superbrands 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Prestiżowy tytuł został przyznany najsilniejszym wizerunkowo markom w Polsce. W tegorocznej edycji decydujący wpływ na wyniki mieli konsumenci.

Wśród najlepiej rozpoznawalnych i najchętniej polecanych przez konsumentów marek znalazł się Bonduelle Polska - ekspert w dziedzinie przetwórstwa warzyw istniejący na polskim rynku już od 20 lat. Firma otrzymała tytuł Superbrands 2013 w kategorii „Artykuły spożywcze”. To dowód wysokiego zaufania jakim darzą Bonduelle Polska konsumenci, którzy coraz chętniej doceniają polskie marki i wysokiej jakości rodzime produkty.

W Bonduelle Polska dużą wagę przywiązujemy do jakości produktów. Nasi specjaliści dbają o cały proces produkcji, od nadzoru nad właściwym planem zasiewów, stanem upraw i przebiegiem zbiorów, przez staranną selekcję aż do przetworzenia warzyw mrożonych i konserwowych. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują najlepsze i najbardziej wartościowe dla codziennej diety warzywa. Bardzo cieszy nas, że polscy konsumenci docenili nasze starania – mówi Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu regionu Polska i Prybałtyka.

Tytuły Superbrands Polska wyróżniają najsilniejsze i najlepsze w swojej branży marki, które oferują szereg korzyści konsumentom, są przez nich bardzo dobrze znane, doceniane i polecane. To marki, które w ocenie konsumentów oferują produkty i usługi wysokiej jakości oraz osiągnęły przewagę nad konkurencją. Cechuje je także duża siła wizerunku, zgodnie z oceną ekspertów. 

BONDUELLE jest liderem w swojej kategorii na niemal wszystkich światowych rynkach. Przebojowe warzywa konserwowe, marynowane i mrożone zdobyły uznanie konsumentów i szybko zagościły na polskich stołach. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, firma selekcjonuje najlepsze odmiany warzyw i oferuje produkty najwyższej jakości. Ze względu na dogodne warunki upraw i odpowiedni klimat Koncern Bonduelle współpracuje z polskimi rolnikami uprawiającymi grunty w samym sercu Polski (kujawsko-pomorskie). Więcej informacji na stronie: www.bonduelle.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIME IMAGE
http://www.primeimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »