Dom » Wnętrza

Bonus i Mixture - nowe wzory pościeli Andropolu

Bonus i Mixture - nowe wzory pościeli Andropolu
Zobacz więcej zdjęć »
Liście i pióra w finezyjnych formach, ale też wzory geometryczne – takie są najnowsze kolekcje pościeli białostockich projektantek Andropolu.

 

Priorytetem w Bonus i Mixture jest różnorodność form i kolorów, tak by sprostać wymaganiom jak najszerszego grona odbiorców.

- Są tu kompozycje geometryczne, a także wzory inspirowane motywami roślinnymi, szczególnie bardzo modnym  w tym sezonie - motywem liści i delikatnych piór - mówi Agnieszka Prus, product manager należącej do Andropolu, marki Sweet Home. - Pościel skonfekcjonowana jest na tkaninie satyna, która jest bardzo dobrze akceptowana przez rynek i stanowi sztandarowy produkt Andropol S.A. Nowością jest, zastosowana w kolekcji Mixture, bawełniana satyna z 20-proc. domieszką poliestru, który znacznie wpływa na jej wytrzymałość.

Nowe kolekcje są odzwierciedleniem najnowszych trendów w „pościelowym” wzornictwie. A te dają firmowym projektantkom prawdziwe pole do popisu – zarówno pod względom doboru form, jak i kolorystki.

- Wszystkie je łączy „lekkość” - układy graficzne złagodzone są przez użycie poszarpanej plamy i delikatne pastelowe zestawienia, przez co uzyskują zupełnie nowy, zaskakujący wyraz – mówi Barbara Marks-Kapuścińska.

- Finezja graficznej kreski i plamki faktur określające formy roślin czy piór – dają subtelny obraz całości nawet w tradycyjnym zestawieniu czerni i bieli, a dodatkowo podkreślone delikatną paletą barw – stanowią atut współczesnego wzornictwa – dodają Ewa Wrażeń i Katarzyna Kapuścińska. - Kolorystyka jest bardzo rozjaśniona, delikatne odcienie szarości, połączone z odcieniami różu, beżu lub błękitów rozświetlone bielą - to nowa interpretacja podkreślająca miękkość i świeżość, której oczekują klienci.

 

Nowe kolekcje można już kupić w sklepach internetowych Andropol S.A. – www.e-sweethome.com.pl oraz w sklepach firmowych Sweet Home: w Białymstoku, Łodzi i Andrychowie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »