Technologie » Internet

Bosch-Service w internecie

Bosch-Service w internecie
Zobacz więcej zdjęć »
Bosch-Service jest największą na świecie, niezależną siecią warsztatową oferującą kompleksowe usługi w zakresie serwisowania i naprawy pojazdów.

W Polsce pod tą marką zrzeszonych jest blisko 300 serwisów, z czego ponad 80 wdrożyło System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Jesienią uruchomione zostały nowe strony internetowe www.bosch-service.pl, które umożliwiają bardzo łatwe wyszukiwanie warsztatów oraz szybki dostęp do informacji o oferowanych przez nie usługach.
Nowy układ i szata graficzna umożliwią wygodniejszy dostęp do treści, dzięki czemu strona stała się łatwiejsza w odbiorze i nawigacji. Wraz ze zmianą szaty graficznej udoskonalona została również aktywna wyszukiwarka poszczególnych placówek. Nowe narzędzie oparte jest na dokładnych koordynatach geograficznych poszczególnych warsztatów zrzeszonych w sieci, a także elektronicznej mapie firm Google oraz PPWiA. Zastosowano w niej rozbudowany filtr, zawierający informacje o najważniejszych usługach oferowanych przez serwisy, co pozwala każdemu klientowi znaleźć najbliższą placówkę według indywidualnych potrzeb i preferencji.

Na całym świecie sieć Bosch Service liczy około 14 tys. placówek, a jej początki sięgają lat 20. XX w. W Polsce warsztaty pod szyldem Boscha istnieją od roku 1992. Obecnie na terenie całego kraju działa już blisko 300 zrzeszonych serwisów, z czego ponad 80 wdrożyło system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Sieć oferuje usługi z zakresu elektrotechniki i elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR/ESP, diagnostyki silników benzynowych i Diesla, układów hamulcowych, przeglądów okresowych, obsługi klimatyzacji i napraw typowo mechanicznych. Bosch Service to obecnie największa w Polsce markowa sieć naprawy samochodów, której dewizą jest oferowanie usług dorównujących jakością ASO, jednak za znacznie korzystniejszą cenę.

Więcej informacji: www.bosch-service.pl

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.Obroty przedsiębiorstwa, zatrudniającego 271 tys. pracowników, wyniosły w 2007 roku 46,3 mld euro. Na grupę Bosch składa się spółka Robert Bosch GmbH oraz około 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 50 krajach świata. Ta światowa sieć rozwojowa, produkcyjna i dystrybucyjna jest podstawą do dalszego rozwoju. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. Przedsiębiorstwo zostało założone w Stuttgarcie w 1886 roku jako "Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki" przez Roberta Boscha (1861-1942).

Społeczno-prawna struktura grupy Bosch zapewnia jej finansową niezależność i rynkową samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu inwestowanie w znaczące projekty, które zagwarantują mu przyszłość, a jednocześnie pozwala spełniać misję społeczną zgodną z przekonaniami założyciela firmy. 92% udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji im. Roberta Boscha. Funkcje rynkowe udziałowca wypełnia instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG. Pozostałe udziały należą do rodziny Bosch i firmy Robert Bosch GmbH.

Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, sprzętu car multimedia Blaupunkt, elektronarzędzi Bosch, Skil i Dremel, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »