Technologie » Komputery

BPSC pierwszym polskim dostawcą aplikacji dla największych firm

W ubiegłym roku wartość rynku aplikacji biznesowych wzrosła o 12,8%, głównie dzięki realizacji dużych projektów wdrożeniowych i zamówieniom firm produkcyjnych – wynika z raportu firmy analitycznej IDC.

Pozycję największego polskiego dostawcy oprogramowania dla dużych firm utrzymała chorzowska firma BPSC SA.

Bardzo mocna pozycja na rynku największych wdrożeń, rosnąca popularność wśród klientów średniej wielkości, zaawansowany funkcjonalnie produkt oraz przystosowany do polskich realiów poziom cenowy to według analityków IDC najważniejsze powody wysokiej pozycji BPSC w podsumowaniu roku 2014. Dostawca oprogramowania ERP oraz HRM uplasował się na trzeciej pozycji na rynku największych wdrożeń, jest również piątym graczem globalnego rynku oprogramowania biznesowego.

Według autorów „Poland Enterprise Application Software Market 2015–2019 Forecast and 2014 Vendor Shares” wartość rynku aplikacji biznesowych w Polsce wzrosła w ubiegłym roku o 12,8% i wyniosła 273 miliony dolarów. Głównym motorem wzrostu były inwestycje dużych firm. Najwięcej na oprogramowanie wydały firmy produkcyjne.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/idc_duze_wdrozenia_napedzaja_rynek_oprogramowania_biznesowego.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »