Firma » Biznes

Brambles w pierwszej piątce rankingu TIME Najbardziej Zrównoważonych Firm na Świecie w 2024 r.

Grupa Brambles, do której należy CHEP – światowy lider obszaru logistyki łańcucha dostaw – została uznana przez magazyn TIME za jedną z najbardziej zrównoważonych firm na świecie.

Czwarta lokata na liście 500 przedsiębiorstw, będąca jedyną przyznaną firmie z sektora transportu, logistyki i lotnictwa w pierwszej setce rankingu, zagwarantowała Brambles pozycję lidera w swojej kategorii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W celu podkreślenia znaczenia odpowiedzialności korporacyjnej i promowania zrównoważonych praktyk, inauguracyjna lista magazynu TIME została opracowana zgodnie z rygorystyczną metodologią. Statista, globalna platforma danych i analityki biznesowej, oceniła około 5000 firm na całym świecie, w oparciu o ponad dwadzieścia kluczowych wskaźników wydajności, ostatecznie nagradzając 500 przedsiębiorstw za ich przejrzystość i zaangażowanie w cele i inicjatywy w zakresie zrównoważonego rozwoju

Jesteśmy dumni, że TIME docenił naszą rolę i działania w zakresie zrównoważonego rozwoju w skali globalnej. Wysoki wynik dla Brambles potwierdza kluczową rolę naszego modelu biznesowego o obiegu zamkniętym i siłę naszego programu zrównoważonego rozwoju w zapewnianiu coraz bardziej zrównoważonych wyników w całym łańcuchu dostaw – powiedział Juan Jose Freijo, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, BramblesCelem naszego programu jest wywarcie pozytywnego wpływu wykraczającego poza naszą własną działalność. Razem z naszymi partnerami i klientami realizujemy wizję regeneracyjną, aby pozytywnie oddziaływać na biznes, planetę i społeczności – dodał.

Miejsce w rankingu magazynu TIME jest kolejnym wyróżnieniem firmy w tym roku w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wśród innych osiągnięć znajdują się utrzymanie pierwszej pozycji w swojej kategorii branżowej w indeksie Dow Jones Sustainability Index oraz zdobycie tytułu drugiej najbardziej zrównoważonej firmy na świecie według Corporate Knights' Global 100.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »