Technologie » Internet

Branża motoryzacyjna nie tylko branżą mężczyzn

Wydaje się, że w polskim społeczeństwie panuje przeświadczenie, że kobiety kompletnie nie interesują się motoryzacją.

Reakcje mężczyzn, gdy jednak spotkają kobietę, która o samochodach, markach i silnikach trochę wie, potrafi wymienić żarówkę, zmienić koło i dolać odpowiednie płyny w odpowiednie miejsca pod maską, są bezcenne.

A właśnie jakiś czas temu w sieci pojawił się portal, którego celem jest przedstawienie najbardziej interesujących informacji o koncernach samochodowych, markach i modelach samochodów, z którego mogą skorzystać i kobiety, i mężczyźni.

Treści na portalu zostały dobrane w taki sposób, żeby przedstawić produkt, jakim są samochody, w sposób użytkowy. Na łamach portalu udostępnione zostały wyczerpujące informacje o koncernach, markach i modelach samochodów, nowościach motoryzacyjnych i nie tylko. Redakcja portalu będzie stale obserwowała świat motoryzacji dla każdego, kto interesuje się doniesieniami z branży motoryzacyjnej, a portal może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie wymarzonych czterech kółek.

Zespół samochody.net.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »