Dom » Nieruchomość

Budowa Park Avenue Apartments przebiega zgodnie z harmonogramem

Zamontowane okna i drzwi oraz gotowe dachy – to tylko niektóre efekty postępujących prac na budowie luksusowych apartamentów Park Avenue Apartments na krakowskich Starych Dębnikach.

Już na początku przyszłego roku budynki powstające w ramach kompleksu przybiorą z zewnątrz docelowy wygląd. Oddanie do użytku jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji powstających w tej chwili na rynku apartamentów w Polsce nastąpi w III kwartale 2016 r. Deweloper Park Avenue Apartments, firma Echo Investment, odnotowuje również wzrost zainteresowania klientów, co przekłada się na dobre wyniki sprzedaży.

 

Budowa Park Avenue Apartments w Krakowie przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Prace rozpoczęły się w październiku 2014 r. W czerwcu br. zamknięty został stan surowy obiektu. W ostatnim czasie ukończono wylewki w garażach oraz przyłącza i sieci wewnętrzne. Obecnie w 70 proc. wykończone są również elewacje a w 80 proc. wykonano tynki wewnętrzne. Końca dobiega również montaż instalacji elektrycznych.

 

„W tej chwili na budowie trwa m.in. izolowanie balkonów i tarasów. Następnie planujemy zająć się układaniem okładzin kamiennych i posadzek korytarzy, a także montażem grzejników w apartamentach oraz uruchomieniem kotłowni gazowych. Korzystamy z dobrych warunków pogodowych, jak na tę porę roku. W najbliższej przyszłości bardzo ważne będzie dokończenie elewacji zewnętrznej, która już wkrótce w pełni odda architektoniczny urok tej inwestycji” – wyjaśnia Tomasz Makuch, dyrektor budowy Park Avenue Apartments.

 

Równolegle z pracami na budowie prowadzona jest również sprzedaż apartamentów. Średnia cena za mkw. w Park Avenue Apartments wynosi ok. 15 000 zł. Deweloper korzysta z rosnącego popytu na nieruchomości luksusowe. Kraków pozostaje drugim co do wielkości po stolicy miastem pod względem zasobów nieruchomości premium, które stanowią ok. 3,5% wszystkich apartamentów oferowanych obecnie na sprzedaż w tym mieście.

 

„Zainteresowanie ofertą Park Avenue Apartments jest bardzo duże. Sukces komercjalizacyjny zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości projektowi i znakomitej lokalizacji zapewniającej połączenie ciszy i zieleni z bliskością tętniącego życiem Starego Miasta. Największym powodzeniem cieszą się budynki z bezpośrednią ekspozycją na Park Dębnicki oraz bulwary nad Wisłą, w których sprzedaliśmy już ok. 1/3 apartamentów. W inwestycji wciąż pozostają jednak wolne powierzchnie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą” - mówi Jakub Tamborowski, kierownik biura sprzedaży Park Avenue Apartments.

  Park Avenue Apartments to kompleks kameralnych apartamentów, który składać się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków, z których każdy pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Inwestycja znajduje się na krakowskich Starych Dębnikach, u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Premium
http://www.prpremium.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »