Firma » Biznes

"Budowniczy Polskiego Sportu" dla Sopro

"Budowniczy Polskiego Sportu" dla Sopro
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sopro Polska otrzymała kolejną nagrodę! Tym razem statuetkę przyznaną przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego.

Nagroda została wręczona podczas XII Gali finałowej „Budowniczy Polskiego Sportu”, która odbyła się 15 listopada 2011 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

„Budowniczy Polskiego Sportu” jest częścią programu „Budujemy Sportową Polskę”, do którego przystąpiło już ponad 750 polskich samorządów.

Nagroda BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU jest przyznawana  laureatom wyróżnień „Inwestor na Medal” i „Firma na Medal”, których działalność  znacząco przyczynia się do rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce.
Wyróżnienie jest potwierdzeniem obranej przez Sopro Polska strategii i świadczy o szczególnej pozycji  na rynku budowlanym.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »