Rozrywka i wypoczynek » Sport

Bukowina Tatrzańska gotowa na Tour de Pologne Amatorów

Bukowina Tatrzańska gotowa na Tour de Pologne Amatorów
Zobacz więcej zdjęć »
Zmagania w ramach Tour de Pologne Amatorów rozpoczną się w Bukowinie Tatrzańskiej 15 lipca. Już teraz każdy może szlifować formę na trasie wyścigu w towarzystwie znanych osobistości. W kompleksie BUKOVINA zawodnicy mogą z kolei liczyć na odpowiedni wypoczynek i menu ułożone z myślą o sportowcach.

Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa towarzyszy zmaganiom miłośników kolarstwa od pierwszej edycji Tour de Pologne Amatorów. W tym roku zawodnicy, którzy nie wchodzą w skład zawodowego peletonu, sprawdzą swoje siły w Bukowinie Tatrzańskiej już po raz trzeci. 15 lipca amatorski peleton wyruszy spod kompleksu BUKOVINA, przy którym zlokalizowano także metę wyścigu.

- Do udziału w kolarskich zmaganiach przygotowują się znane osobistości świata sportu, kultury i polityki - m.in. Iwona Guzowska i aktorzy wspierający Fundację „A kogo" - mówi Elżbieta Lang, Dyrektor Biura ds. Kontaktów z Mediami Lang Team, organizatora zawodów. Uczestnicy niedzielnej rywalizacji mogą już dziś trenować wraz z nimi na trasie wyścigu.

Każdy kto postanowi szlifować formę w Bukowinie Tatrzańskiej może ponadto liczyć na profesjonalne wsparcie pracowników kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. - Zawodnicy mogą skorzystać w naszych punktach gastronomicznych ze specjalnego menu, które uwzględnia potrzeby sportowców - zapewnia Krzysztof Kramarz, dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. - Oferujemy też naszą pomoc w zakresie odnowy biologicznej. W trakcie wyczerpujących przygotowań baseny i sauny kompleksu BUKOVINA zapewnią kolarzom odpowiedni wypoczynek, dzięki czemu odzyskają siły przed kolejnymi treningami - dodaje Kramarz.

Wyścig amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej rozpocznie się 15 lipca br. o godz. 10.00. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane jeszcze w przeddzień i w dniu zawodów w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

BUKOVINA Terma Hotel Spa to nowoczesny kompleks położony na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego w samym sercu Tatr. Bukowiańskie Termy, które wchodzą w skład kompleksu, to centrum rodzinnej rozrywki. W skład obiektu wchodzi 20 basenów otoczonych lasami i górskimi szczytami. Temperatura wody w basenach umożliwia kąpiele przez cały rok. Malowniczo położona Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce do uprawiania sportu, zwłaszcza kolarstwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »