Firma » Reklama

Burzymy, abyś Ty mógł budować

Burzymy, abyś Ty mógł budować
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy proces rozbiórki poprzedza opracowanie szczegółowego, inżynieryjnego planu, w którym wszystkie etapy prac zostają skrupulatnie opisane i oznaczone. Tu nie ma mowy o kompromisach – praca musi być wykonana idealnie. Zobacz, jak robią to najlepsi!

Z połączenia wieloletniego doświadczenia i młodzieńczego entuzjazmu, zasadzającego się na poszukiwaniu najnowocześniejszych rozwiązań, powstaje to, co najlepsze – pewność w działaniu, efektywność i najwyższa jakość. To właśnie te trzy cechy najlepiej opisują Polską Grupę Wyburzeniową, czyli specjalistę w szybkim, niezawodnym oraz bezpiecznym rozbieraniu i wyburzaniu budynków oraz różnego typu obiektów budowlanych.

 

Recykling gruzu powyburzeniowego

Dbałość o szczegóły oraz przestrzeganie przepisów prawa – zarówno budowlanego, jak i prawa o ochronie środowiska – są dla nas najważniejsze! Warto dodać, że Polska Grupa Wyburzeniowa nie poprzestaje na obróceniu budynku w drzazgi. Gruz powyburzeniowy to dla nas nie finał, lecz punkt wyjścia, gdyż poddajemy go recyklingowi. Dzięki temu znacznemu obniżeniu ulegają koszty związane z np. wywozem, utylizacją bądź składowaniem gruzu, a jednocześnie chronione jest Środowisko. Korzyści prześcigają korzyści!

 

Setki wyburzonych budynków i kilometry dróg

Tym, co przemawia za wyborem Polskiej Grupy Wyburzeniowej, jest także ogromne doświadczenie firmy, zdobyte podczas wyburzeń setek obiektów, zleconych przez najbardziej wymagających klientów. Jak do tej pory zaufali nam już m.in.: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PGNiG a nawet Porsche, doceniając nasze zaangażowanie, doskonałą organizację pracy, indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełny profesjonalizm.

Ze szczególną dumą pragniemy podkreślić, że Polska Grupa Wyburzeniowa to nie tylko znakomicie rozpoznawalna w całym kraju marka, lecz przede wszystkim zespół ludzi, którzy ze swego zawodu uczynili prawdziwą pasję. Fachowcom z PGW nie straszne jest żadne zlecenie, niezależnie od gabarytów i rodzajów konstrukcji, które należy usunąć. Wysokie biurowce, rozległe magazyny i hale fabryczne czy też mosty nie stanowią dla nas żadnego problemu! Nie boimy się murów i żelbetonu.

 

Kompletny park maszyn wyburzeniowych

W naszej pracy polegamy na niezawodnym, nowoczesnym parku maszynowym i specjalistycznych narzędziach. W zasobach PGW znajdują się szczęki tnąco-kruszące, młoty hydrauliczne, łyżki a także specjalistyczne koparki i inne urządzenia, za sprawą których możemy wykonać każde zlecenie, uwzględniając zarówno wszystkie parametry rozbieranego obiektu, jak i charakter jego otoczenia.

Warto pamiętać, że odpowiedni dobór metody rozbiórki to gwarancja pełnego sukcesu, a zarazem jak najmniejszej ingerencji w otoczenie, w którym znajduje się wyburzana konstrukcja oraz redukcji kosztów.

Jeśli więc chcesz budować, lecz na Twej drodze stoi gruby mur lub stary dom – nie przeskakuj go, tylko zdaj się na nas! Burzymy, abyś Ty mógł tworzyć!

 

PGW Polska Grupa Wyburzeniowa Sp. z o.o.

http://www.pg-wyburzenia.pl
ul. Wolska 84/86, 01-141 Warszawa
tel. 500 345 345Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Justyna Weboski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »