Firma » Reklama

Zwiększysz sprzedaż odpowiednią ekspozycją. Jak to zrobić dobrze?

Zwiększysz sprzedaż odpowiednią ekspozycją. Jak to zrobić dobrze?
Zobacz więcej zdjęć »
Wchodząc do sklepu, gdzie zamiast estetycznej, przykuwającej wzrok ekspozycji, zastaniemy odrapane półki rodem z PRL-u lub – o zgrozo! – zwykłe palety, na których w nieładzie piętrzą się towary, najpewniej już do tego miejsca nie wrócimy.

„Jak cię widzą, tak cię piszą” mówi staropolskie porzekadło. I sporo w tym racji, gdyż od sposobu prezentacji zależy pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie sprzedawcy dwoją się i troją, żeby towary, będące w ich ofercie, wyglądały atrakcyjnie i kusiły klientów.

 

Nieumiejętne próby dekorowania sklepu kończą się jednak zwykle fiaskiem. Jak się przed nim uchronić? Jest tylko jedno rozwiązanie, które gwarantuje nowoczesny wygląd, najlepsze możliwości ekspozycyjne i indywidualne podejście do klienta – VAN KEULEN POLSKA.

 

To właśnie VAN KEULEN POLSKA oferuje systemy ekspozycyjne najwyższej jakości, które wykonywane są zgodnie z wszystkimi, nawet najbardziej wymagającymi życzeniami klienta. Meble sklepowe VAN KEULEN to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, charakteryzujące się funkcjonalnością i prostotą budowy, solidnością wykonania oraz nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Ponieważ można je dowolnie ustawiać i łączyć, są niezwykle uniwersalne. Ich cel jest jednak zawsze ten sam – maksymalna prezentacja towaru i wyjątkowa, inspirująca estetyka aranżacji.

 

A ponieważ tworzenie systemów ekspozycji to nie tylko inżynieria, ale przede wszystkim wirtuozeria w kreowaniu formy, klient może liczyć na nieszablonowość i niepowtarzalny styl, dostosowany do jego wizji, potrzeb i możliwości. Co ważne, realizacja zleconego projektu opiera się nie tylko na prostych, raz zaakceptowanych przez zleceniodawcę szkicach. Klient pozostaje w stałym kontakcie z całą grupą projektantów i wykonawców na każdym etapie tworzenia wyposażenia sklepu, dzięki czemu żadne nieoczekiwane rozbieżności między założeniami a efektami prac, po prostu nie wchodzą w grę.

 

Dzięki profesjonalizmowi, skrupulatności i dbałości o detal w VAN KEULEN POLSKA powstają:

  • półkowe regały ekspozycyjne najwyższej jakości, dzięki którym przestrzeń sklepową można zaaranżować niezwykle twórczo poprzez dowolne ustawianie i łączenie elementów;

  • specjalistyczne, dodające elegancji i stylu, wytrzymałe regały na alkohol, projektowane w różnych wymiarach i kolorach według najnowszych standardów ekspozycyjnych;

  • regały na warzywa i owoce, których konstrukcje oparte są na kombinacji stali, aluminium, płyt wiórowych, mdf, sklejki oraz wszelkiego rodzaju laminatów, szkła i tworzyw sztucznych, dzięki czemu owoce prezentowane są w najlepszym, możliwym stylu, a dzięki użyciu luster ich ilość wydaje się zwielokrotniona;

  • zaprojektowane z myślą o efektownej ekspozycji regały piekarnicze, które są niezwykle pojemne i łatwe w załadunku, a przy tym – dzięki zastosowaniu takich materiałów, jak wiklina czy drewno – przyjazne dla pieczywa, a przede wszystkim oka klienta, który nie przejdzie obojętnie obok pięknie zaaranżowanych, rumianych bochenków!

 

Towary, które prezentowane są w umiejętny sposób, sprzedają się na pniu, dzięki czemu działalność może się rozwijać. I kiedy przychodzi czas wielkich zmian – np. na lokal o większej powierzchni – VAN KEULEN POLSKA SP. Z O.O. służy pomocą, oferując relokację sklepu, czyli inwentaryzację mebli ekspozycyjnych, ich demontaż oraz adaptację do nowych warunków wraz z ponownym montażem. Systemy VAN KEULEN nie boją się zmian, a Ty?

 

VAN KEULEN Polska Sp. z o.o.

www.keulen.com.pl

34-120 Andrychów, Inwałd

ul. Wadowicka 172a

 

T: +48 (33) 870 56 21

T: +48 (33) 870 57 12

F: +48 (33) 870 52 22Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Justyna Weboski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »