Technologie » Internet

Byss.pl dla MTV Networks Polska

Agencja byss.pl stworzyła nową witrynę na zlecenie MTV Networks Polska. Strona www.comet.viva-tv.pl promuje galę Viva Comet Awards 2011, która 24 lutego odbędzie się w Warszawie.

Jest to kolejny projekt agencji dla MTVNP. Wcześniej eksperci byss.pl przygotowali takie kreacje jak konkurs dla Comedy Central Polska, czy też kreator kartek świątecznych dla Nickelodeon Polska.

Viva Comet to nagrody muzyczne, przyznawane przez widzow Viva Polska lokalnym artystom. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja ceremonii. Wśród nominowanych gwiazd są takie osobistości polskiego show biznesu jak Doda, Kombii, Ewa Farna, czy też Agnieszka Chylińska.

Na zrealizowanej przez byss.pl stronie znajdują się liczne informacje na temat wszystkich gwiazd, które wezmą udział w rozdaniu nagród. Internauci mogą nie tylko zapoznać się z biografiami oraz galeriami zdjęć poszczególnych wykonawców, ale także obejrzeć wybrane materiały wideo.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości kontynuowania naszej współpracy z MTV Networks Polska - w szczególności przy projekcie, związanym z gwiazdami polskiego show biznesu - mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl. Oprócz opcji głosowania na poszczególne gwiazdy, strona www.comet.viva-tv.pl posiada również dodatkową atrakcję dla fanów w postaci konkursu. W jego ramach istnieje możliwość wygrania darmowych wejściówek na galę" - wyjaśnia Czapiewski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »