Technologie » Internet

Byss.pl i Costa zapraszają do raju

Byss.pl i Costa zapraszają do raju
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja byss.pl przygotowała dla Holdingu Hortex kolejny serwis produktowy, tym razem dedykowany linii napojów owocowych Costa. Dzięki witrynie www.prostozraju.pl można odbyć słoneczną wycieczkę na wirtualny archipelag wysp Costa.

Orzeźwiające i soczyste smaki napojów oraz ciekawe przepisy na drinki alkoholowe i koktajle owocowe sprawią, że każdy internauta spędzi tam miło czas.

Głownym celem serwisu jest poinformowanie konsumentów o loterii, która została przygotowana z okazji relaunchu marki Costa. Na zwycięzców czeka aż 1050 nagród (50 wycieczek na Costa Brava lub Costa Calma oraz 1000 rajskich ręczników plażowych).

Otwierając karton z napojem Costa możemy natknąć się na niezwykłą niespodziankę - jeśli zamiast jednego z dwunastu soczystych smaków konsument odkryje wodę, to nie powinien składać w takiej sytuacji reklamacji, ale zachować opakowanie i zadzwonić w terminie od 15 listopada do 3 czerwca 2011 na specjalny numer, pod którym można uzyskać informację, jaka nagroda przysługuje za takie odkrycie - wyjaśnia Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl.

Costa Brava w Hiszpanii czy Costa Calma na Wyspach Kanaryjskich? Nazwa marki w naturalny sposób kojarzy się z wakacjami, czy kolorowymi drinkami z palemką - i tak właśnie wygląda strona www.prostozraju.pl. W okresie od czerwca do końca września pięćdziesięciu szczęśliwców ma szansę wyjechać z rodziną na egzotyczne wakacje, ciesząc się z niezapomnianych chwil z marką Costa.

Zanim jednak nastanie lato, serwis www.prostozraju.pl pozwoli konsumentom marki Costa poczuć przedsmak wakacyjnego wypoczynku - serdecznie zapraszamy na rajski archipelag!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »