Technologie » Internet

Cała Polska w zasięgu FreecoNet

We FreecoNet – jednym z najpopularniejszych operatorów telefonii internetowej w Polsce - pojawiły się dwie nowe strefy numeracyjne: 0-82 (Chełm) oraz 0-86 (Łomża). W ten sposób FreecoNet swoim zasięgiem objął całą Polskę.

Nieważne, czy mieszkasz w dużym mieście na północy, czy w małej miejscowości na południu Polski - wystarczy tylko dostęp do internetu i możesz swobodnie korzystać z telefonii internetowej FreecoNet.

Do wyboru są numery telefonów ze wszystkich 49 polskich stref numeracyjnych. Objęcie zasięgiem obszaru całego kraju przez FreecoNet było możliwe przede wszystkim dzięki współpracy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce. Za pośrednictwem TelAreny - modułu FreecoNet - walczą oni o przywilej zrealizowania każdego połączenia użytkownika platformy. Dotyczy to tylko numerów niezarejestrowanych, bo w obrębie FreecoNet wszystkie rozmowy są za darmo.

Uruchomienie dwóch nowych stref - chełmskiej (0-82) i łomżyńskiej (0-86) - to dobra wiadomość dla osób mieszkających i prowadzących własne firmy w regionach, które jako ostatnie dołączyły do numeracji dostępnej we FreecoNet. Dla nich oznacza to bowiem możliwość skorzystania z pełnej oferty FreecoNet: numeru telefonu z własnej strefy numeracyjnej, wykonywania połączeń za darmo lub po najniższych rynkowych stawkach. Do dyspozycji użytkowników jest też całe spektrum zaawansowanych usług dodanych. Użytkownik indywidualny może korzystać z wielu przydatnych w domowym telefonie funkcji, takich jak: poczta głosowa, transfer, przekierowanie, blokowanie połączeń i wiele innych. Dla firm przeznaczone są bardziej rozbudowane systemy, jak IVR, Call Center, Wirtualny Fax.

„Rozszerzenie zasięgu FreecoNet na całą Polskę sprawia, że każdy może korzystać z dostępu do telefonii internetowej. Jest to kolejny krok w działaniach mających na celu ułatwienie chętnym przejście na VoIP, a co za tym idzie upowszechnienie go na naszym rodzimym rynku. Od połowy lipca br. FreecoNet SA - jako pierwszy operator telefonii internetowej w Polsce - umożliwił przenoszenie numerów telefonów od abonentów TP SA już ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce. Dodatkowo swoje numery mogą przenieść do FreecoNet także użytkownicy innych operatorów: Exatel, GTS Energis, Netia i NASK" - przypomina Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Dodatkowe informacje o firmie

FreecoNet SA to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów na platformie. Najniższe stawki przy połączeniach na numery niezarejestrowane gwarantuje TelArena - innowacyjny moduł FreecoNet, gdzie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw usług dodanych dla biznesu (m.in. Wirtualny Fax, IVR, Call Center) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www. Więcej informacji o FreecoNet: http://www.freeconet.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »